title

* Balandžio 15-18 seniūnijose bus renkamos buitinės stambių gabaritų atliekos

Gyventojai galės priduoti netinkamus baldus ir kitus nereikalingus daiktus.

Buitinė technika, padangos ir kitos pavojingos atliekos nebus priimamos.

UAB "Molėtų švara" atliekų rinkimo automobilis važiuos pagal šį grafiką:

Gyvenvietė Atvykimo laikas Stovėjimo - pasikrovimo vieta Stovėjimo laikas, min
 

2019-04-15

   
Naujasodis 8.30 Jaunimo aikštėje, prie atliekų konteinerių 15min.
Alanta 9.00 Prie seniūnijos administracinio pastato esančių atliekų konteinerių 15min.
Runionys 9.30 Prie pieno surinkimo punkto 15min.
Klabiniai 10.00 Prie pieno surinkimo punkto 15min.
Laičiai 10.30 Prie buvusio felčerinio punkto 15min.
Perkaliai 11.15 Prie pieninės 15min.
Dapkūniškiai 11.45 Prie buvusios mokyklos 15min.
Balninkai 12.30 Aikštelėje priešais seniūniją 15min.
Girsteitiškis 13.15 Prie buvusios mokyklos 15min.
Videniškiai 14.00 Aikštelėje prie kultūros namų 15min.
Kijėliai 15.00 Aikštelėje prie atliekų rūšiavimo konteinerių 15min.
Žiūrai 15.20 Aikštelėje prie atliekų rūšiavimo konteinerių 15min.
 

2019-04-16

   
Mindūnai 8.30 Aikštelėje prie nenaudojamų kultūros namų 15min.
Šeštokiškės 9.15 Kiemetiškių g. prie pieno surinkimo punkto 15min.
Levaniškiai 9.45 Levaniškių g. prie parduotuvės " Guba" 15min.
Toliejai 10.15 Žiedo g. ir Vilties g. sankryžoje esančioje aikštelėje 15min.
Juodėnai 10.45 Šilelio g. pradžioje 15min.
Verbiškės 11.15 Aikštelėje prie kultūros namų 15min.
Skudutiškis 11.45 Aikštelėje prie Molėtų RVK parduotuvės, Utenos g. 15min.
Kaniukai 12.15 Prie autobuso stotelės 15min.
Suginčiai 13.00 Aikštelėje prie kultūros namų, Ateities g. 2 15min.
Padvarniai 13.45 Prie pieno supirkimo punkto 15 min.
Sidabrinės 14.30 Aikštelėje prie Molėtų RVK parduotuvės, Sodų g. 1 15min.
 

2019-04-17

   
Bijutiškis 8.30 Prie rūšiavimo konteinerių 15min.
Dubingiai 9.15 Prie rūšiavimo konteinerių 15min.
Murališkiai 9.45 Prie fermų 15min.
Smailiai 10.30 Smailių g. ir Pievų g. sankryžoje 15min.
Kraujaleidžiai 11.15 sankryžoje 15 min.
Giedraičiai 11.45 Aikštelėje prie buvusių kultūros namų 15min.
Bekupė 12.15 Prie daugiabučių namų esančioje atliekų konteinerių aikštelėje 15min.
Ambraziškiai 13.00 Aikštelėje prie daugiabučių  Kranto g. 15min.
Žalvariai 13.30 Aikštelėje prie parduotuvės 15min.
 

2019-04-18

   
Inturkė 8.30 Už seniūnijos pastato 15min.
Ūta 9.15 Šalia parduotuvės 15min.
Žaugėdai 9.45 Artojų g. prie parduotuvės 15min.
Šakališkės 10.15 Prie pieninės 15min.
Arnionys II 11.00 Viniaus g. prie parduotuvės 15min.
Arnionys I 11.20 Žvejų g. prie antrinių žaliavų konteinerių 15min.
Joniškis 12.00 Kaštonų g. prie antrinių žaliavų konteinerių 15min.
Graužiniai 12.30 Prie Bimbiškių kelio 15min.
Žydavainiai 13.00 Prie parduotuvės 15min.
Miežonys 14.00 Šalia parduotuvės 15min.
Pagaluonė 14.30 Prie buvusio medicinos punkto 15min.
Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Visos aktualijos