Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Parama bitininkams
Bitininkai nuo 2018 m. sausio 2 d. iki 2018 m. vasario 5 d. kviečiami teikti paraiškas pagal paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2017-2019 metų programos priemones.
  • Bičių laikytojai, turintys ne mažiau kaip 40 bičių šeimų ir norintys didinti bičių šeimų produktyvumą, kviečiami teikti paraišką pagal priemonę „Bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas". Kompensuojama 70 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.
  • Pagal priemonę „Bičių šeimų atnaujinimas" remiamas naujų bičių avilių įsigijimas, bitynų atkūrimas ir plėtimas. Dėl paramos gali kreiptis bitininkai, turintys ne daugiau 19 bičių šeimų. Kompensuojama 70 proc. tinkamų finansuoti išlaidų, bet ne daugiau 80 Eur. už vieną avilį, vienas paramos gavėjas gali įsigyti ne daugiau 5 avilių.
  • Atnaujinti bitininkystės inventorių, užtikrinti kokybiškų bitininkystės produktų teikimą rinkai galima pasinaudojus paramos priemone „Bitininkystės produktų gerinimas, siekiant didinti jų vertę rinkoje". Paraiškas gali teikti bitininkai, turintys ne mažiau kaip 20 ir ne daugiau kaip 39 bičių šeimas. Kompensuojama 70 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.

Bičių šeimų skaičius imamas pagal Ūkinių gyvūnų registro duomenis 2017 m. spalio 31 d.
Paramos paraiškos renkamos NMA teritoriniuose paramos administravimo skyriuose (Utenoje, J. Basanavičiaus g. 126 ) arba galima siųsti registruotu laišku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-03 09:37:13
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.