title

2021 metų finale paaiškėjo „Metų šviesulio" nominantai

 

Molėtų savivaldybės apdovanojimo „Metų šviesulys" nominantais šiais metais tapo Molėtų krašto žmonių  su negalia sąjungos pirmininkė Marytė Baliūnaitė - už išskirtinį indėlį į paslaugų neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims prieinamumo didinimą ir nuolatinę pagalbą žmonėms, Molėtų miesto savanoris Antanas Žukauskas - už nuoširdžią savanorystę, dosniai skiriamą laiką kitiems žmonėms ir dalijimąsi žiniomis bei gerumu su Molėtų miesto bendruomene, Molėtų kultūros centro meno vadovas Juozas Kęstutis Kuzmickas - už tradicinių vertybių puoselėjimą, didelį indėlį į šalies armonikierių tradicijų kūrimą ir neprofesionalaus liaudies meno propagavimą.

„Metų šviesulių" nominacijos bus įteiktos gruodžio 29 - ąją iškilmingame ir šventiškame renginyje Molėtų kultūros centre.

Šis savivaldybės apdovanojimas skiriamas asmenims už metų veiklą, peržengiančią profesinio darbo rėmus: už visuomenę telkiančią ir ją ugdančią pilietinę iniciatyvą savanorystės, bendruomeninės, švietėjiškos, edukacinės, kraštotyrinės ir kitose veiklos srityse, už kilnų metų poelgį, kūrinį, projektą, įgyvendintą idėją, tradicinių vertybių puoselėjimą. Pateikus visuomenei, kandidatūras įvertina Apdovanojimų komisija ir pasiūlo Merui apdovanojimus paskirti. (Mero potvarkis).

 

;

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-12-30 09:00:31