title

Ačiū visiems už puikią rudens šventę Molėtuose

 

Ką tik Molėtuose nušurmuliavo įvairiausiomis gamtos gėrybėmis, rudens spalvomis nudžiuginusi Rudens gėrybių ir amatų mugė. Vėl visus žavėjo puošniai ir neįprastai išdabinti seniūnijų kiemeliai, ūkininkų, sodininkų, daržininkų, bitininkų suvežtų rudens gėrybių gausa, kulinarinio paveldo gamintojų patiekalai, išradingas jų pristatymas, žaismingos kaliausės, tautodailininkų ir amatininkų dirbiniai, geriausių rajono meno kolektyvų, Lietuvos šimtmečio dainų šventės dalyvių, koncertai.

Tokia šventė yra puikus metas mums visiems susieiti draugėn, pasidžiaugti nauju ir gausiu šių metų derliumi, pasišnekučiuoti su bičiuliais, susitikti su tradiciškai į tokias šventes atvykstančiais kraštiečiais, o svarbiausia - dar viena proga pamatyti, kokie darbštūs, kūrybingi, išradingi, bendruomeniški, mokantys gražiai dirbti ir švęsti yra mūsų kaimų ir miestelių žmonės.

Todėl dabar, dar neišdilus puikiems įspūdžiams, nuoširdžiausius padėkos žodžius dar kartą tariu tradicinės Rudens gėrybių ir amatų mugės geradariams, rengėjams  - rajono seniūnijų seniūnams ir kaimų seniūnaičiams, rajono kaimų bendruomenėms, šauniesiems ūkininkams, meno kolektyvams, jų vadovams ir organizatoriams - visiems, prisidėjusiems prie mūsų bendro tikslo - surengti įsimintiną Rudens gėrybių ir amatų mugę. Dėkoju už entuziazmą ir pastangas rengiantis šventei, už padovanotas laukų, sodų, daržų ir gėlynų spalvas ir gražią bendrystę. Padėkos žodžius tariu ir gausybei mūsų Rudens gėrybių ir amatų mugės svečių, iš kitų kraštų suvažiavusiems mugės dalyviams, visiems molėtiškiams už sutelktumą, svetingumą, draugiškumą ir kultūringumą šventės metu.

Visiems linkiu pilnų aruodų, susiklausymo ir tarpusavio paramos. Ačiū, kad dirbame ir kuriame gražesnį gyvenimą Molėtuose visi kartu!

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys

  
  
  
  
  
  

Taip pat žiūrėkite:

Molėtų kultūros centras apie šventę 

Algimanto Pečiukaičio nuotraukų albumas 

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-09-19 09:50:26