title

Bendradarbiavimas su Santaros klinikomis aptartas Molėtų ligoninėje

 

Spalio 25-ąją Molėtų ligoninėje viešėjo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų generalinis direktorius prof. dr. Feliksas Jankevičius ir direktorė valdymui Aušra Bilotienė Motiejūnienė.

Susitikime su Molėtų meru Sauliumi Jauneika ir ligoninės direktoriumi Vaidotu Grigu pratęstas pokalbis apie glaudesnį Molėtų ligoninės ir Santaros klinikų bendradarbiavimą. Tokie ketinimai buvo išsakyti dar vasarą. Svečiai apžiūrėjo ligoninės gydymo ir diagnostikos padalinius, domėjosi gydytojų darbo ir ligonių gydymo sąlygomis, ligoninės patalpomis bei turima įranga, bendravo su personalu.

Molėtai stengiasi užtikrinti rajono gyventojams gerą gydymo, slaugos ir reabilitacijos paslaugų prieinamumą bei aukštą kokybę vietoje ir mato bendradarbiavimo su aukštesnio lygio ligoninėmis perspektyvą sostinės kryptimi. Jau ir dabar į Molėtų ligoninę atvažiuoja dirbti aukšto lygio specialistai iš Vilniaus ir kitų miestų, norima tokią tendenciją išlaikyti ir įtvirtinti. Santaros klinikoms patrauklu, kad Molėtai yra arti Vilniaus, glaudaus bendradarbiavimo atveju yra galimybių geriau planuoti ir nukreipti pacientų srautus, ypač slaugos ir palaikomojo bei ambulatorinio gydymo srityse, palanku būtų spręsti logistikos klausimus.

Svečiams plačiau pristatyti Molėtų ligoninėje įgyvendinti ir šiuo metu tęsiami projektai, savivaldybės investicijos į sveikatos sritį bei miesto infrastruktūrą, kalbėta apie teisinius įstaigų bendros veiklos aspektus. Tikimasi jau artimiausiu metu apsispręsti dėl konkrečių bendradarbiavimo krypčių ir formų.

  
  


Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-25 21:03:14