title

Gedulo ir vilties dienos išvakarėse Molėtuose paminėta 1941 m. trėmimų pradžia, tremtinių likimai, pagerbtas jų atminimas

 

Penktadienį, Gedulo ir vilties dienos išvakarėse, Molėtuose paminėta 1941 m. trėmimų pradžia, skaudžios netektys, tremtinių likimai,  pagerbtas jų atminimas.

Savivaldybės meras Saulius Jauneika ir kiti rajono vadovai Molėtų mieste padėjo gėlių ir uždegė žvakutę prie simbolinio kapo partizanams Statybininkų gatvėje, prie paminklinio akmens Molėtų bažnyčios šventoriuje, Molėtų garbės pilietės tremtinės Aleksandros Ivonytės kapo. Gėlių puokštės prie atminties ženklų laisvės kovotojams ir tremtiniams sužydo ir seniūnijose. Molėtų bažnyčioje už tremtinius šventas Mišias laikė monsinjoras Kęstutis Kazlauskas, prisiminti nuo tremties ir kalinimų nukentėję Lietuvos žmonės, tremtį patyręs iš Molėtų krašto kilęs palaimintasis arkivyskupas Teofilius Matulionis. Akompanuojant koncertmeisterei Gretai Magalinskai, jaukų koncertą surengė solistai Giedrius Gečys ir Skaistė Zutkutė-Garbašauskienė.

  
  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-12 21:37:31