Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Modernus automobilis paskirtas Giedraičių ugniagesių komandai

Vasario 17 d. Giedraičiuose surengtas Molėtų rajono ugniagesių tarnybos darbuotojų susirinkimas, kuriame dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Molėtų PGT  Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Robertas Kulikauskas, rajono ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma, jo vadovaujamos ugniagesių tarnybos padalinių atstovai iš viso rajono.

Prieš pradedant susirinkimą įvyko gaisrinio automobilio perdavimas Giedraičių ugniagesių komandai ir jo galimybių demonstravimas gausiai susirinkusiems kolegoms.

Susirinkimą pradėjęs Molėtų PGT atsovas R. Kulikauskas kalbėjo apie gaisrus, jų skaičių, gelbėjimo darbus, o ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma pristatė praėjusių metų tarnybos veiklą, įvardijo problemas ir laukiančius iššūkius šių metų veikloje. Molėtų rajono savivaldybės meras savo kalboje džiaugėsi stipriais gelbėjimo tarnybų vadovais, atsakingomis ugniagesių komandomis, gerais jų veiklos rezultatais, moderniu gaisriniu automobiliu kaimiškose vietovėse, kuris šį kartą buvo paskirtas Giedraičių ugniagesių komandai, linkėjo sveikatos ir sėkmės suteikiant pagalbą žmonėms ir savo padėką už už ilgametį, sąžiningą ir atsakingą darbą, susietą su rizikomis ir pavojais pažabojant ugnį, saugojant ir gelbėjant žmonių gyvybes, gamtą, namus ir kiekvieno mūsų ramybę įteikė Molėtų rajono ugniagesių tarnybos Giedraičių ugniagesių komandos ugniagesiui –gelbėtojui Jonui Dobilui.

Violeta Žalalienė, tel. (8 383) 54 787, el.p. violeta.zalaliene@moletai.ltPaskutinis atnaujinimas: 2017-02-21 09:38:15
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.