Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Molėtų rajono vadovų vizitas Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje

Tęsiant ir puoselėjant dialogą su Japonijos atstovais, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys kartu su pavaduotoju Mindaugu Kildišiumi lankėsi Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje.

Čia jie susitiko su J. E. Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje Toyoei Shigeeda, jo žmona bei kitais ambasados darbuotojais.

Susitikimas prasidėjo dalykiniu pokalbiu.. Ambasadorius trumpai supažindino su Japonija, teigė, jog japonai ieško neįprastų maršrutų, unikalių, dar nematytų vietų. Tarp norimų pažinti šalių yra ir Lietuva, todėl norima užmegzti ryšius tarp Lietuvos ir Japonijos miestų, skatinti investicijas, verslumą, o Molėtų rajonas šiuo atžvilgiu yra neabejotinai perspektyvus. Savo ruožtu meras S. Žvinys papasakojo apie Molėtų rajono patrauklumą, išskirtinumą, mūsų krašto kultūrinį paveldą.

Susitikime taip pat pasidalinta bendradarbiavimo idėjomis, daug dėmesio skiriant verslo sričiai. Akcentuota, kad Molėtų kraštas yra patrauklus investuotojams savo infrastruktūra, susisiekimo galimybėmis, Vilniaus artumu. Siekiant užmegzti tvirtus ryšius, skatinančius investicijas bei verslumą, susitarta tikslinius susitikimus su atitinkamais ambasados darbuotojais rengti kartą per ketvirtį.

Violeta Žalalienė

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2017-06-19 08:39:22
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.