Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Molėtų rajone pradeda dirbti mobilieji laiškininkai

Nuo šių metų rugpjūčio 16 dienos Molėtų rajone pradeda dirbti mobilieji laiškininkai ir žmonėms atsiranda kur kas didesnių galimybių naudotis pašto paslaugomis.

Laiškininkai, kaip įprastai, kasdien į namus atvyks pristatyti laiškų ir siuntų, spaudos, pensijų ir socialinių išmokų, o prireikus pašto paslaugų, laiškininką bus galima telefonu išsikviesti ir į namus. Moderniomis darbo priemonėmis aprūpintas laiškininkas visas pašto paslaugas galės suteikti gyventojo namuose. 

Gyventojai, norintys išsiųsti laišką arba siuntą, mobilųjį laiškininką į namus išsikviesti gali paskambinę bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba parašę elektroniniu paštu info@post.lt. Mobilusis laiškininkas gali būti išsikviestas ir pakartotinai pristatyti neįteiktą registruotąjį laišką ar siuntą, kurių dabar reikia vykti atsiimti į paštą.

Taip pat pašto ir finansinės paslaugos ir toliau bus teikiamos stacionariai – paslaugų teikimo vietose. Gyventojai mokėti mokesčius ar naudotis kitomis finansinėmis paslaugomis galės antradieniais–šeštadieniais mobiliosiose pašto paslaugų teikimo vietose. Laiškininkas, atvykęs į gyventojų namus suteikti pašto paslaugų, kaip ir iki šiol galės suteikti ir finansinių paslaugų.

Informacijos apie konkretų laiką, kada numatytoje vietoje bus teikiamos pašto paslaugos, gyventojai gali rasti seniūnijose ir ant geltonųjų laiškų dėžučių, esančių arčiausiai seniūnijų. Taip pat – paskambinę informacijos telefonu arba internetiniame Lietuvos pašto tinklalapyje.

Išsikviesti mobiliuosius laiškininkus Molėtų rajone į namus gali buvusių Giedraičių, Alantos, Joniškio, Suginčių, Dubingių, Inturkės, Videniškių, Balninkų, Čiulėnų, Ambraziškių, Bijutiškio ir Mindūnų paštų aptarnauti gyventojai. Molėtų paštas gyventojus aptarnaus įprastai.

Mobiliojo laiškininko veiklos modelis, pasak Lietuvos pašto Tinklo direktorės  I. Dundulienės, padidins pašto paslaugų prieinamumą atokiau kaime gyvenantiems žmonėms, be to, gerinamos kaimo laiškininkų darbo sąlygos, didinamas atlyginimas ir socialinės garantijos.

Lietuvos pašto informacijaPaskutinis atnaujinimas: 2017-08-16 16:59:10

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.