Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Profesinės šventės proga socialiniams darbuotojams – šilti padėkos žodžiai

Nuo 2004 m. kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai yra minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šia proga Inturkėje surengtas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos minėjimas, šilti padėkos žodžiai skambėjo Molėtų rajono socialiniams darbuotojams.

Molėtų rajone socialinį darbą dirba 64 socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai. Rajone yra 3 socialinės paskirties įstaigos: socialinės paramos centras, kuriame dirba 13 socialinių darbuotojų ir 17 lankomosios priežiūros darbuotojų; vaikų savarankiško gyvenimo namuose dirba 3 socialiniai darbuotojai ir 17 jų padėjėjų; Alantos senelių globos namuose dirba 3 socialiniai darbuotojai ir 5 jų padėjėjai. Socialiniai darbuotojai dirba ir nevyriausybinėse organizacijose: Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungoje, Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Molėtų skyriuje, Vilties bendrijoje bei sveikatos priežiūros įstaigose.

Profesinės dienos proga socialinius darbuotojus sveikino Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Gribauskienė, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, kuris taip pat įteikė padėkas: Molėtų socialinės paramos centro vyriausiajai socialinei darbuotojai Jurgitai Guobienei už profesionalumą, aktyvumą, novatoriškumą, efektyvų darbo organizavimą; Molėtų rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus socialinei  darbuotojai Zitai Vorobjovienei už ilgametį profesionalų socialinio darbo organizavimą ir Molėtų socialinės paramos centro socialinei darbuotojai Janei Kadonienei, dirbančiai su socialinės rizikos šeimomis, už didžiulį indėlį, sprendžiant socialinės rizikos šeimų priklausomybių problemas. Taip pat sveikinimo žodžius tarė Inturkės seniūnijos seniūnė Almutė Navickienė, Molėtų r. policijos komisariato atstovė Neringa Purlienė ir kiti svečiai. Muzikinius sveikinimus susirinkusiems teikė Molėtų menų mokyklos auklėtiniai. Po oficialiosios dalies socialiniai darbuotojai išvyko į edukacinį susitikimą Ūtos kaime su ūkininkais Birute ir Giedriumi Prakapavičiais.

Violeta ŽalalienėPaskutinis atnaujinimas: 2017-09-26 17:08:09

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.