title

Šiemet Molėtuose pasitikime Dangiškas Kalėdas

Netruks įsibėgėti lapkritis, čia pat gruodis, ir mūsų namus, miestus, gatves ir aikštes užplūs artėjančių Kalėdų nuojautos banga... Kalėdų šiemet Molėtuose laukiame Dangiškų - būtent taip bus puošiamas miestas:  į aikštes, skverus, ežerų pakrantes „nusileis" kometos, žvaigždynai ir planetos, kad smagu ir jauku būtų pasivaikščioti „Dangaus takais". Siurprizų pateiks Savivaldybės aikštėje dangiškais žaislais papuošta miesto eglė, dalyvauti išskirtinės „Dangiškų eglučių alėjos" kūrime kviečia Molėtų kultūros centras, jau rengiantis ir įdomią programą Dangiškų Kalėdų laukimo laikui. Pasitikime Kalėdas šventiškai - įžiebdami Molėtuose Dangų, kuris ne taip jau ir toli - iš Lietuvos astronomijos observatorijos ir  Lietuvos Etnokosmologijos muziejaus Kulionyse - ranka pasiekiamas ir plačiai aprėpiamas, ežerų vandens veidrodžiuose atsispindintis, miestų ir miestelių žibintais atsikartojantis, gražiais Molėtų žmonių darbais ir jų sielos šviesa tarsi žvaigždėmis šalia žibantis.

Kviečiame visus rajono gyventojus, įstaigas, organizacijas, verslo įmones, seniūnijas, bendruomenes kurti „Dangiškų Kalėdų Molėtuose" laukimo nuotaiką kartu.

 „Tikime, kad visų kuriama kalėdinė pasaka yra apie žmones, buvimą ir kūrimą bendruomenėse, kaimynystėje, šeimose," - sako Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika.

Junkimės prie Dangiškų Kalėdų idėjos ir kurkime šventę savo kiemuose, įstaigų prieigose, namuose ir širdyse. Paskutinis atnaujinimas: 2021-11-08 09:17:49