Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

„Ežerų sietuva“ – Ignalinoje, Molėtuose ir Pabradėje


Sausio 26 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Molėtų ir Švenčionių rajonų savivaldybių merai Stasys Žvinys ir Rimantas Klipčius. Jie susitiko su Ignalinos rajono savivaldybės meru Henriku Šiaudiniu ir kartu savivaldybių kultūros renginių koordinatoriais aptarė šią vasarą vyksiančio tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio „Ežerų sietuva“ organizavimą.


Ignalinos, Molėtų ir Švenčionių rajonų savivaldybės, puoselėdamos ilgametę tradiciją, ir toliau pasiryžusios išsaugoti festivalį, anksčiau rengtą dar ir Utenoje, Anykščiuose, Zarasuose. Merų susitikime daugiausia kalbėta apie festivalio koncertų datas. Nuspręsta, kad jie vyks 2017 m. liepos 21-23 dienomis. „Ežerų sietuvos“ atidarymą surengs Ignalina. Atsižvelgiant į tai, kad 2017-ieji paskelbti Piliakalnių metais, festivalis iškilmingai prasidės ant Ladakalnio. Jo koncertas vyks įprastoje vietoje – miesto vasaros estradoje prie Ilgio ežero. Liepos 22 dieną šventė persikels į Molėtų vasaros estradą, o baigiamasis koncertas vyks Pabradėje (Švenčionių r.).

Festivalyje, kuris pradėtas rengti prieš 22 metus, pabuvojo ir savo šalių kultūrą pristatė kolektyvai iš Austrijos, Vokietijos, Vengrijos, Slovakijos, Čekijos, Švedijos, Lenkijos, Rusijos, Norvegijos, Olandijos, Indijos, Ispanijos, Turkijos ir kitų šalių.

Informacija parengta pagal Ignalinos rajono savivaldybės pranešimą spaudai.Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-31 15:58:30
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.