title

Karantinas Lietuvoje pratęsiamas iki balandžio 13, keičiama iš užsienio grįžusių priėmimo tvarka

 

Karantinas Lietuvoje pratęsiamas iki balandžio 13 d. 24 val.

Nuo kovo 26 dienos keičiama grįžusių iš užsienio priėmimo tvarka. Sienos kirtimo punktuose iš visų grįžusių asmenų imamas tepinėlis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti. Bus leidžiama izoliuotis namuose, jeigu asmuo užtikrina, kad izoliavimo vietos sąlygos atitinka reikalavimus, nustatytus patvirtintose Taisyklėse, pasirašo sutikimą izoliuotis ir iš jo paimtas tepinėlis.

Molėtų savivaldybė ir toliau suteiks izoliavimo patalpas, jeigu asmuo negali užtikrinti, kad jo namų ar kitos gyvenamosios vietos sąlygos atitinka reikalavimus, arba jei jis išreiškė norą būti izoliuotas savivaldybės patalpose.

Asmenys, kurie šiuo metu yra izoliuoti savivaldybės parinktose patalpose, savo noru galės būti perkelti  tolesnei izoliacijai į namus, kai bus paimti tepinėliai laboratoriniams tyrimams, jei turimos sąlygos atitiks reikalavimus, ir jie pasirašys sutikimą laikytis izoliavimosi sąlygų namuose. 

Asmenys, kuriems leista izoliuotis namuose, galės į juos grįžti savo transportu, jei jo neturi - perveš savivaldybė.

Visiems, grįžtantiems iš užsienio molėtiškiams, būtina užsiregistruoti savivaldybės administracijoje el. paštais jurate.pagaliene@moletai.ltvida.bertuliene@moletai.lt  arba telefonais (8 383) 40050, (8 383) 54750.

Dėl pervežimo ir apgyvendinimo kreiptis tel. 8 695 03063.

Izoliavimo namuose taisyklės