title

Kovo 10-ąją 30-metį ir įkurtuves Alantoje šventė Molėtų rajono ugniagesių tarnyba

Graži sukaktis paminėta dar viena džiugia proga -  kartu vyko Alantos ugniagesių komandos įkurtuvės naujose patalpose Alantos dirbtuvių  teritorijoje. Šios patalpos buvo suremontuotos, pritaikytos specializuotai technikai ir patogios ugniagesiams.

Perkirpta simbolinė juosta, Alantos parapijos klebonas Audrius Vogulis pašventino naująją Alantos ugniagesių būstinę bei įsigytą ir visiškai parengtą gaisrinį automobilį. Molėtų ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma aprodė naująją būstinę, miestelio ugniagesiai pademonstravo naujojo automobilio galimybes ir pakvietė visus į iškilmingąją dalį, kuri tęsėsi Aukštaitijos profesinio rengimo centre.

Renginyje pasidžiaugta gražia ugniagesių tarnybos veiklos Molėtų rajone sukaktimi, padėkota ilgamečiams ugniagesiams-gelbėtojams, kurių dalis jau senjorai, taip pat - šiandien tarnyboje dirbantiems ir rajono gyventojus, jų turtą bei gyvybes nuo gaisrų saugantiems ir nelaimėje gelbėjantiems ugniagesiams.

Savivaldybės meras Saulius Jauneika padėkos raštus už nepriekaištingą ilgametę tarnybą įteikė Joniškio komandos ugniagesiams Alvydui Jakavoniui  ir Česlovui Liubertui, tarnybos veteranui, dirbusiam Alantos komandoje, Stanislovui Krivičiui, už svarų ilgametį indėlį į gaisrinę saugą bei priešgaisrinę priežiūrą rajone - pirmajam Molėtų ugniagesių tarnybos vadovui Romualdui Rimkui, už dabartinių ugniagesių komandų stiprinimą,  jų parengties užtikrinimą ir pagalbą rajono gyventojams - Tarnybos direktoriui Linui Dirmai, padėkojo ugniagesių rėmėjui UAB „Hoda" direktoriui Raimundui Gražiui.

Atskirai už pilietiškumą, sumanumą ir drąsą gelbėjant žiemą Virintos upėje įlūžusį ir skęstantį žmogų meras savivaldybės padėką įteikė Aukštaitijos profesinio rengimo centro fizinio ugdymo mokytojai Linai Skladaitytei.

Seniūnijose dirbantiems Alantos, Inturkės, Giedraičių ir Skudutiškio komandų ugniagesiams dėkojo seniūnijų seniūnai,  sėkmės atsakingame, pavojingame ir didžiulės pagarbos vertame darbe linkėjo kolegos iš Ukmergės ir Ignalinos rajonų, Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rolandas Pumputis, vicemerė Vaida Saugūnienė, Aukštaitijos profesinio rengimo centro direktorius Vladas Pusvaškis, Alantos gimnazijos direktorė Dalia Skebienė, kiti svečiai ir vietos bendruomenės nariai.

  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-10 16:04:53