Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Metų mokytoja - Regina Mongirdienė, Molėtų gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė

Kovo 7 d. Valdovų rūmuose Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene apdovanojo penkis geriausius 2016 metų Lietuvos mokytojus. Viena iš jų - Regina Mongirdienė, Molėtų gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį taręs premjeras atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į svarbią mokytojų misiją. „Savo talentu, profesionaliu darbu sugebėjote išugdyti ne vieną gabų visuomenės narį. Jūs pasirinkote prasmingą profesiją, nuo kurios priklauso, kokią ateitį turėsime mes, kaip valstybė, ir kaip visuomenė. Suprantu Jūsų šiandienos lūkesčius. Mokytojas nori būti saugus tiek fizine, tiek ir psichologine prasme, socialiai apsaugotas. Tam pasiekti būtina keisti dabartinę situaciją. Todėl norime pasikliauti, remtis ir girdėti Jūsų bendruomenę šiame didžiulių iššūkių kelyje. Tikiuosi, kad kartu prisidėsime prie permainų“, – Metų mokytojų apdovanojimuose kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Viena iš penketo mokytojų iškilmingoje ceremonijoje vakar apdovanota ir Regina Mongirdienė, Molėtų gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė. Apdovanojimų laureatei įteikta padėka ir skirta piniginė premija už reikšmingiausius pedagogikos srities darbus, visuomenės kultūros, bendražmogiškų ir pilietinių vertybių ugdymą.

„Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad viena geriausių šalies mokytojų dirba pas mus, Molėtuose, Molėtų gimnazijoje,“ – sveikindamas mokytoją Reginą sakė Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, dėkojo mokytojai už meilę mokiniams, aukštas bendrąsias dalykines kompetencijas, modernių ugdymo būdų ir metodų taikymą ugdymo procese, puikius mokinių pasiekimus ir linkėjo naujų iššūkių, pačios geriausios kloties, kad šis įvertinimas taptų naujų darbų įkvėpimo šaltiniu.

Mokytoja neslėpė džiaugsmo tapus Metų mokytoja, dėkojo savo kolegoms ir moksleiviams. Laureatė pripažino, kad sulaukti tokio įvertinimo nebūtų pavykę be didžiulės meilės savo darbui. Gauta premija, pasak jos, bus dar didesnis motyvas tobulėti savo srityje.

Kandidatus į šiuos apdovanojimus teikia mokyklų vadovų ir mokytojų asociacijos, švietimo įstaigų steigėjai bei Švietimo ir mokslo ministerija. Pastaroji geriausiems mokytojams kasmet ir skiria minėtą premiją, kurios dydis – beveik 4 tūkst. 600 Eur.

Metų mokytojo premiją Švietimo ir mokslo ministerija įsteigė 1998-aisiais. Nuo to laiko premijos įteiktos 102 pedagogams.

Parengta pagal lrv.lt pranešimą.

Dariaus Janučio nuotr.Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-10 13:33:52
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.