Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Knygos sutiktuvės su Vilniaus molėtiškiais

Kovo 8 d. vakarą  LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje  vyko  antrosios Almos Šlamaitės knygos „Molėtų krašto šviesuoliai“  pristatymas. Dalyvavo autorė, literatūrologas Petras Bražėnas, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Vilniaus molėtiškių draugijos pirmininkas Vilius Maslauskas, Vilniaus universiteto Tarybos pirmininkas, auštąsias technologijas kuriančios grupės prezidentas Rimantas Kraujalis, knygos  redaktorė Regina Paulauskienė, knygoje aprašytų asmenybių artimieji  bei kiti Vilniaus molėtiškiai ir  jų bičiuliai.

Sveikinimo žodžius knygos sutiktuvių proga tarė Vilniaus molėtiškių draugijos pirmininkas Vilius Maslauskas, už titanišką  autorės darbą, atskleidžiant Molėtų krašto šviesuolius, dėkojo Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys. Perskaitytą  knygą pristatė prof. Petras Bražėnas, kuris teigė, kad šią knygą reiktų duoti skaityti jauniems žmonėms, jog šie žinotų iš kokio krašto yra kilę. Ponas  R. Kraujalis taip pat akcentavo šios knygos reikšmę  jaunimui, o ypač – išsilavinimo  svarbą. 

Savo ruožtu apie žodžiu iliustruotą istoriją kalbėjo ir savo knygą pristatė gyd. Alma Šlamaitė. Knygoje autorė atskleidė šešiolika asmenybių, kurios šiandien garsina  ne tik Molėtus, bet ir Lietuvą: palaimintasis Mykolas Giedraitis, Lietuvos sveikatos apsaugos patriarchas Jurgis Alekna ir kino patriarchas Stasys Vainalavičius, Aluntos mylėtojas Kazimieras Girnius, tarpukario Lietuvos mokytojas Pranas Karalius, skautininkas Stasys Jakštas, kraštotyrininkas Eugenijus Danilevičius ir kiti.

Knygos sutiktuves savo įspūdingai atliekamais kūriniais vainikavo Lietuvos mokslų akademijos choras (vadovė Judita Taučaitė).

Violeta Žalalienė, tel. (8 383) 54787

   
   


Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-15 17:39:12
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.