title

Meras kviečia pasitarti Suginčių, Videniškių, Balninkų seniūnijose

Meras Saulius Jauneika pradėjo rudens susitikimus, kuriuose tariasi su gyventojais, seniūnaičiais, bendruomenėmis, verslininkais, įstaigų ir organizacijų žmonėmis. Lankosi seniūnijose, ūkiuose, kaimuose, įmonėse, gyventojų sodybose, bendruomenių namuose. Susitikimų tikslas - įvertinti, kaip pavyko įgyvendinti prieš metus gyventojų išsakytus lūkesčius, savivaldybės finansuotus projektus, vietose išklausyti jų dabartinius rūpesčius, išgirsti pasiūlymus valdžiai, kartu su visais aptarti ir patikslinti prioritetinius darbus.

Praėjusią savaitę vyko susitikimai Luokesos seniūnijoje, šią savaitę tęsiami.

Spalio 12 d. Suginčių seniūnijoje Žibėčiuose meras susitiks su geologijos mokslų daktaru Jonu  Satkūnu, Ančėnų kaime - su verslininku Mindaugu Džiugu, besikuriančiu prie Vastapo ežero,
17.00 val. Skardžių kaime 2 sodybos kieme lauks norinčių susitikti Skardžių kaimo gyventojų.

Spalio 13 d. lankysis Videniškių seniūnijoje. Numatyti susitikimai Audronės Ilgevičienės akmenų sodyboje Ažušilių kaime, Audronio Glumbako  elnyne Liesėnų kaime ir diskusija Videniškiuose su seniūnaičiais bei seniūnijos darbuotojais.
Nuo 10.30 iki 11.30 val. meras seniūnijoje priims norinčius susitikti gyventojus.

Spalio 15 d. planuojama viešnagė Balninkų seniūnijoje. Numatyta aplankyti ūkininko Ričardo Kvekšo ir verslininko Ivano Paleičiko sodybas, susitikti su balninkiete kraštovaizdžio specialiste Rūta Stipinaite.
10.30 - 11.30 val. meras priims gyventojus seniūnijoje,
12.00 - 13.00 val. - Dapkūniškių bibliotekoje,
15.00 - 16.00 val. - Girsteitiškio bibliotekoje.


 Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-11 09:57:44