Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Mero pavaduotojas M. Kildišius lankėsi Žytomyro apskrityje

Šių metų sausio 12 d. Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir Lietuvos etnokosmologijos muziejaus Lankytojų aptarnavimo ir edukacijos skyriaus vedėjas Linas Šmigelskas lankėsi Ukrainoje, Žytomyro apskrityje ir dalyvavo kosmonautikos pradininko akademiko S. P. Koroliovo 110-ųjų metinių minėjime.

Mero pavaduotojas taip pat lankėsi memorialiniame S. P. Koroliovo kosmonautikos muziejuje, susipažino su muziejaus ekspozicija ir neseniai jo fondus papildžiusiomis naujienomis, dalyvavo ta proga surengtoje spaudos konferencijoje. Po to dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Žytomyro apskritį ir dalykiniame susitikime su Žytomyro apskrities administracijos vadovais, aptarė galimą muziejaus eksponatų parodymą Lietuvoje bei tarptautinį bendradarbiavimą su Romanovo rajonu turizmo, kultūros ir jaunimo srityse.

Šiuo metu Lietuvos etnokosmologijos muziejuje veikia paroda „Kosmosas – naujos eros gimimas“, kurioje eksponuojami eksponatai iš Ukrainos Žytomyro miesto S.P. Koroliovo kosmonautikos muziejaus. Tai kosmonautų maisto pavyzdžiai, aprangos detalės, radijo stotelės, prietaisai, „Kazbek“ krėslas, pirmojo žmogaus skrydžio į kosmosą rekordų knyga su paties J. Gagarino autografu, raketų modeliai ir daug kitų įdomių daiktų. Kosmonautikos paroda „Kosmosas – naujos eros gimimas“ veiks iki 2017 m. rugsėjo. Ją galima apžiūrėti dieninių ekskursijų metu.

Tikima, kad tai tik gražaus bendradarbiavimo su Ukrainos Žytomyro S.P. Koroliovo kosmonautikos muziejumi, Žytomyro apskritimi ir Romanovo rajonu pradžia.

V. Žalalienė, tel. (8 383) 54 787, el.p. violeta.zalaliene@moletai.lt

Žytomyro apskrities atstovų nuotraukos.Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-17 11:04:26
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.