title

Mero sveikinimas medicinos darbuotojo dienos proga

 

Gerbiami medicinos darbuotojai,

pavasaris į atsakingą jūsų kasdienybę atneša profesinę šventę - Medicinos darbuotojų dieną. Jūsų profesija - sunki misija, nusipelniusi visokeriopos pagarbos ir dėkingumo.

Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems už kilnų darbą, žmonėms dovanojamą viltį ir kasdienį mūsų gyvybės ir sveikatos puoselėjimą.

Sveikindamas profesinės šventės proga, linkiu kantrybės ir sėkmės saugant kiekvieno ligonio sveikatą. Lai jūsų profesinę išmintį visuomet vainikuoja pergalė.

Būkite sveiki, gerbiami, mylimi, laimingi ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Tegul kiekvieno Jūsų kasdienybė būna kupina dėkingumo.

Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Balandžio 27-osios, Medicinos darbuotojų dienos, išvakarėse šiemet pirmą kartą suteiktas Molėtų rajono savivaldybės metų medicinos darbuotojo vardas ir paskirta premija.

Tokį apdovanojimą Molėtų rajono savivaldybės taryba įsteigė, siekdama įvertinti Molėtų rajono savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų medicinos darbuotojų profesinės veiklos rezultatus ir skatinti juos siekti didesnės profesinės kompetencijos. Pasiūlius Molėtų ligoninei ir pritarus Metų medicinos darbuotojo vardo suteikimo ir Premijos skyrimo komisijai, 2022 m. Molėtų rajono savivaldybės metų medicinos darbuotojo vardas suteiktas Geriatrijos ir vidaus ligų skyriaus vedėjai ir Covid-19 skyriaus koordinatorei, gydytojai Augustei Urbutei - už nuoširdų ir atsakingą darbą VšĮ Molėtų ligoninėje, sklandų Covid-19 skyriaus veiklos organizavimą,  pagalbą Molėtų krašto žmonėms pandemijos metu bei skiepijimosi nuo Covid-19 ligos propagavimą.

Metų medicinos darbuotojo apdovanojimas bus įteiktas balandžio 26 d. Molėtų kultūros centre vyksiančiame renginyje, skirtame pagerbti Molėtų krašto medicinos ir kultūros darbuotojus profesinių švenčių proga. Jame taip pat bus įteiktas ir Metų kultūros darbuotojo apdovanojimas, skirtas Molėtų dailės galerijos vadovei Aistei Gabrielei Černiūtei, o šventinį vakarą vainikuos dovana visiems - autorinis aktorės Nijolės Narmontaitės kūrybos vakaras.Paskutinis atnaujinimas: 2022-04-26 08:18:37