title

Metų pradžią ženklina gerumu alsuojantys darbai

 

Sausio 2 dieną Savivaldybės meras Stasys  Žvinys perdavė Vaidai Kešienei 1660 eurų, surinktų Savivaldybės mero padėkos vakare ir 640 erų, kuriuos Vaidos ir Edmundo Kešių šeimai paaukojo Daiva Gerojimaitė ir Iveta Svilainytė.

Savivaldybės mero padėkos ir labdaros vakaro svečiai neliko abejingi kvietimui paaukoti lėšų sunkiai sergantį vaiką slaugančiai, gyvenimo negandų ištiktai ir daug ko stokojančiai šeimai, gyvenančiai Giedraičiuose. Vos pusės metukų sulaukusiam sūneliui buvo diagnozuota onkologinė liga, prireikė kaulų čiulpų persodinimo operacijos, o donore galėjo būti tik kiek vyresnė už brolį sesutė. Po to sekė ilgi lankymo ir slaugos mėnesiai Vilniuje. Šeima neturi galimybių pakankamai uždirbti, kad visiškai užtektų ir kelionėms, ir vaistams, ir dar dviem vaikams. Nors stengiasi kiek gali, niekada neprašė pašalpų, verčiasi nedideliame namų ūkyje, tenka taupyti š paskutiniųjų. Surinktos lėšos - ženkli parama, o gerų žmonių dėka į šeimą vėl gali grįžti džiaugsmas ir vaikų juokas.

Nuoširdus ačiū visiems, atvėrusiems savo širdis gerumui.

  

Paaukotos lėšos perduotos, dalyvaujant Administracijos direktoriui Sauliui Jauneikai, mero pavaduotojui Mindaugui Kildišiui, Socialinės paramos skyriaus vedėjai Genovaitei Gribauskienei, Giedraičių seniūnui Vytautui Valansevičiui, Socialinės paramos centro atvejo vadybininkei Dianai Čereškienei.

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-08 08:37:51