title

Molėtai atkėlė vartus į vasarą

Šylant orams, norisi būti gamtoje, giliai įkvėpti tyro oro ir sušnabždėti: „Molėtai... Gerai...". Nuostabus jausmas... Tai patirti buvo visai paprasta, nes gegužės 4-5 dienomis Molėtai atvėrė vartus į vasarą!

Net dvi dienas Molėtuose truko Vasaros sezono atidarymas ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro 20-mečio paminėjimui skirti renginiai.

  

Gegužės 4-ąją molėtiškiai ir svečiai buvo susirinkę į regioninę konferenciją „MoLėTai - meilės laiškas turistui", kur sveikinimo kalbą sakė ir į konferenciją atvykusius sveikino Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys bei VšĮ Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Kulienė. Konferencijoje apie turizmo ateitį - darną kalbėjo Ūkio ministerijos turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas, Pasakos svarbą turizmui analizavo Gediminas Tamulynas, UAB „Wide wings" vadovas. Žvejyba, meilė ir turizmas - neatsiejami - tai įrodinėjo Dalius Rakutis, žurnalo „ŽvejOK" redaktorius. O aktorius, improvizacijų teatro „Kitas kampas" įkūrėjas Audrius Bružas kvietė rinktis: būti „masuotėje" ar būti pagrindiniu aktoriumi?

  
  


Konferencijos dalyviams buvo pristatytas naujas Rytų Aukštaitijos spaudinys - „Meilės maršrutas". O kur meilė - ten ir burtai, paslaptys..., didžiausios jos - malūnuose... Taigi apie meilės kerus ežerų krašte aiškino Regina Veselienė, Šlyninkos vandens malūno šeimininkė. Meilės laišką kartu su Ežerų krašto turizmo atstovais rašė žurnalistas Ignas Krupavičius.

Gegužės 5-ąją, šeštadienį, buvo surengtas pėsčiųjų žygis Kitaip. Molėtiškiai kvietė visus pasivaikščioti specialiai sudarytu maršrutu, kuriame, kas keli kilometrai, laukė rajone veikiančių turizmo objektų atstovai. Jie pristatė savo paslaugas, vaišino čia pat gaminamais patiekalais. Lietuvos etnokosmologijos muziejus „nukėlė" žvaigždes nuo dangaus, balninkiečiai - vaišino Karališkais koldūnais, videniškiečiai - Vienuolių troškiniu, daug visokių monų buvo prigalvojusios ir Asvejos regioninio parko laumės. Po smagios kelionės Kitaip - sutiktuvės visų laukė Molėtų skulptūrų parke. Molėtai atkėlė vartus į vasarą ir visus maloniai kviečia apsilankyti!

  
  
  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-17 14:08:44
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra