title

Molėtai kviečia pasimatuoti žvejo batus

 

Birželio 12 d. vienoje poilsio salelėje mieste prie Pastovio ežero atidengta skulptūra „Žvejo batai". „Pasimatuok ir tu - gausi laimės su kaupu" skelbia įrašas batuose. Ir išties - juos smagu ne tik pasimatuoti, bet ir gražią nuotrauką Molėtuose pasidaryti. Skulptūros atidengimo proga kalbėjęs Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika džiaugėsi gražiu sumanymu, dėkojo autoriui - metalo plastikos menininkui, kalviui Andriui Januliui ir patikino, kad panašių dalykų, džiuginančių pačius molėtiškius ir jų svečius, miesto ežerų pakrantėse rasis vis daugiau. Skulptūros atidengimo ceremonijoje dalyvavęs 2015 m. spiningavimo iš valčių komandinės įskaitos pasaulio čempionas, daugkartinis Lietuvos spiningavimo varžybų nugalėtojas Sigitas Lukšta čia pat padeklamavo savo ketureilį „Ar tu didelis, ar mažas, ar tu siauras, ar platus, atvažiuoki į Molėtus - pamatuosim tau batus...", tuo sukeldamas visų susirinkusių ovacijas ir pritarimą. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti Molėtų kultūros centro kolektyvas, o kol visi stengėsi įsilipti į naujuosius batus, virš Pastovio ežerėlio bangų gražiai sklido Molėtų menų mokyklos moksleivio Deivido Girdvilio atliekami kūriniai.

Dar šią vasarą ant akmens šalia žvejo batų turėtų "užšokti"  žuvies skulptūra, o molėtiškis skulptorius Vidas Stepanavičius į Pastovėlį rengiasi pamerkti gigantišką plūdę.

Projektas „Molėtų miesto viešosios erdvės atnaujinimas meninėmis skulptūromis žvejybos tematika" Nr. VILK-AKVA-SAVA-2-2.4./ 63VS-PV-18-1-04691-R001 įgyvendinamas pagal Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės „Vilkauda" vietos plėtros 2016 - 2023 m. strategijos VPS priemonę „ŽRVVG regiono socialinės gerovės kūrimas, pritaikant infrastruktūrą žuvininkystės verslo ir visuomenės poreikiams" Nr. BIVP-AKVA-SAVA-2. Projekto bendra suma - 14 000 eurų, iš jų paramos suma - 12 917,00 eurų, likusi suma - Molėtų rajono savivaldybės administracijos lėšos. Projekto veiklų pabaiga - 2019 m. lapkričio 30 d.  

   

 

 

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-29 19:11:19