Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Mero iniciatyva darbinio užimtumo molėtiškiams paieškos tęsiamos

Molėtų r. sav. meras Stasys Žvinys atsižvelgdamas į rajone susiklosčiusią nepalankią socialinę aplinką ieško kelių, kurie leistų padidinti  rajono žmonėms įsidarbinimo galimybes.

Tuo tikslu š. m. kovo 8 d. meras susitiko su Pabradėje įsikūrusios medicininės įrangos gamintojos (vienkartinių medicininių prekių, vienkartinių kvėpavimo sistemų bei jų priedų, skirtų anesteziologijai ir reanimacijai gamyba), užsienio kapitalo bendrovės „Intersurgical“ generaliniu direktoriumi Sigitu Žvirbliu.

Susitikimo metu aptartos šios bendrovės plėtros galimybės, ieškota aktyvesnės bendros partnerystės, paremtos naudingumo kriterijais, būdų, įvertintos įsidarbinimo galimybės ir keliami kvalifikaciniai reikalavimai norintiems įsidarbinti. „Generalinis direktorius S. Žvirblis labai pozityviai vertina molėtiškių darbą įmonėje, džiaugiasi jų atsakingumu, darbštumu ir teigia, kad dar rastų galimybę papildomai formuoti Molėtų krašto žmonių grupę (~50 žmonių), kurie galėtų įsidarbinti šioje bendrovėje, bei pasidžiaugė savivaldybės vadovų gera pozicija – tartis  su verslo atstovais, ieškant abiems pusėms priimtinų sprendimų,“ – po viešnagės Pabradėje kalbėjo meras Stasys Žvinys. „Jeigu tik atsiras žmonių, kurie neturi darbo, bet nori ir gali dirbti šioje bendrovėje, turėsime ieškoti galimybių norinčius dirbti žmones nuvežti ir parvežti iš darbo,“- sakė meras ir patikino, kad už atitinkamas pavėžėjimo paslaugas atlyginti įsipareigoja bendrovė, o mums tai nieko nekainuotų. Norinčių dirbti šioje bendrovėje pirmiausia bus žvalgomasi Joniškio ir Inturkės seniūnijose.

Violeta Žalalienė, tal. (8 383) 54 787, el.p. violeta.zalaliene@moletai.ltPaskutinis atnaujinimas: 2017-03-13 17:03:44
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.