title

Molėtuose vieši mokytojų ir mokinių delegacijos iš Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos

 

Molėtų pradinės mokyklos bendruomenė dalyvauja projekte „Atraskime savo šaknis, kad galėtume sukurti bendrą ateitį". Projekto metu vyksta ir projekto dalyvių susitikimai. Pirmasis susitikimas vyko Turkijoje, ten dalyvavo ir Molėtų pradinės mokyklos atstovai, o antrasis šiuo metu vyksta Lietuvoje, ir molėtiškiai priima Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų mokinius ir mokytojus.

Dalyviai kuria savo projekto tinklalapį, kur dalijasi pamokų planais, sukurtais filmukais apie legendas ir tradicijas, atliktas veiklas, deda ataskaitas iš susitikimų.

Užsienio šalių delegacijų atstovus maloniai priėmė ir Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika. Susitikimo metu svečiams meras trumpai pristatė Molėtų rajoną, o Kultūros ir švietimo skyriaus vyr. specialistas, vykdantis skyriaus vedėjo pareigas Vytautas Kralikevičius supažindino su rajono švietimo sistema, atsakė į gausius svečių klausimus.

  

 Šio projekto pagrindiniai tikslai - kuo daugiau sužinoti apie Europos kultūrinį paveldą, tuo pačiu supažindinti su šalių istorija ir kultūra, sumažinti išankstines nuostatas ir baimes apie kitas šalis ir jų žmones, kurios dažniausiai kyla iš nežinojimo ar menko pažinimo.Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-14 13:32:14