title

Nuoširdus ačiū Molėtų krašto žmonių vardu!!!

50.000 EUR priemonėms prieš COVID19 virusą įsigyti Molėtų rajono savivaldybės administracijai skyrė tarptautinį pripažinimą pelniusi viena sėkmingiausių Lietuvos įmonių, daiktų interneto bendrovė „Teltonika", kuriai vadovauja mūsų kraštietis Arvydas Paukštys.

-   Labai džiaugiuosi tokia parama mūsų žmonėms, - sakė Molėtų meras Saulius Jauneika, - ir nuoširdžiai dėkoju kraštiečiui Arvydui Paukščiui. Ši netikėta dovana ekstremaliu epidemijos ir karantino metu labai padės sustiprinti mūsų sveikatos, socialinių ir kitų įstaigų, dirbančių molėtiškių labui, galimybes pasirūpinti rajono gyventojais.

 „Teltonikos viena iš pagrindinių vertybių - padėti. Šiandien pagalbos reikia tiems, kurie be poilsio stengiasi kovoti su pasaulyje paplitusia COVID19 pandemija. Visi siekiame dirbti kartu taip, kad galėtume skleisti ir dalinti gerumą tiems žmonėms, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Darbuotojų atsakingas požiūris į darbą suteikia galimybę UAB "Teltonika" nebūti abejingai ir skirti paramą. Taip pat užsakėme 14 tūkstančių apsauginių kaukių gydytojams ir slaugytojams. Šiuo metu aktyviai ieškome plaučių ventiliavimo aparatų, kuriuos paaukosime gydymo institucijoms.  Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!" - rašoma bendrovės laiške savivaldybei.

Tokiomis pat sumomis  priemonėms prieš COVID19 virusą „Teltonika" parėmė ir Prienų bei Vilkaviškio savivaldybes.

 „Padėti žmonėms" -  yra pirmieji šios bendrovės vizijos ir vertybių žodžiai. Jos įkūrėjui ir vadovui Arvydui Paukščiui 2018 m. už milijoninę paramą sudegusiai Balbieriškio bažnyčiai atstatyti buvo suteiktas pirmojo Lietuvos nacionalinio mecenato vardas. Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-20 23:05:45