Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Smulkieji ūkininkai kviečiami teikti paraiškas ūkio ir verslo plėtrai

Smulkieji ūkininkai Kviečiami dalyvauti  Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra" veikloje ,,Parama smulkiesiems ūkiams".

Paraiškų rinkimas dėl smulkiųjų ūkių plėtros bus pradėtas nuo gegužės 2 d. ir bus renkamos net du mėnesius - iki birželio 29 d. Jas smulkieji ūkininkai, norintys modernizuoti savo ūkius, užsiimti savo ūkyje užaugintų produktų gamyba, perdirbimu ir tiekimu, galės teikti Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) teritoriniuose skyriuose.
Paramos gali kreiptis ne jaunesni nei 18 metų žemės ūkio veikla užsiimantys fiziniai asmenys, savo vardu iki paraiškos pateikimo dienos įregistravę valdą (kaip valdos valdytojai) ir ūkininko ūkį bei atitinkantys mažos arba labai mažos įmonės sąlygas. Paraiškas kviečiami teikti ūkininkai, norintys ir ketinantys kelti savo ūkių ekonominį gyvybingumą, užsiimantys žemės ūkio produktų gamyba, jų perdirbimu ir realizavimu.
Didžiausia paramos suma vienam paramos gavėjui - 15 tūkst. Eur be PVM, išskyrus atvejus, kai prašoma mažesnės paramos sumos.
Smulkieji ūkininkai galės įsigyti šias investicijas: naują žemės ūkio techniką ir įrangą, susijusią su žemės ūkio produktų gamyba (išskyrus įrangą, kuri iš dalies gali būti naudojama ir žemės ūkio gamyboje, tačiau yra pagaminta įvairioms ūkio šakų arba kitoms reikmėms, pavyzdžiui: kuro talpyklos, elektros generatoriai ir pan.), naudotus traktorius, senesnius kaip 7 metų, turinčius galiojančią privalomąją techninę apžiūrą ir kuriems finansuoti prašoma paramos, kurie nėra ir nebus finansuojami iš kitų Europos Sąjungos fondų ir kitų viešųjų lėšų, taip pat naujus technologinius įrenginius, naują kompiuterinę ir programinę įrangą, susijusią su įsigyjamos įrangos ar technologinio proceso valdymu, skirtą verslo plano reikmėms, naujos N ir O kategorijų bazinės komplektacijos transporto priemones. Išsamesnė informacija skelbiama Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) tinklapyje.Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-24 15:16:55

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.