Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Susitikimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministru

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva savivaldybėse rengiami susitikimai, kuriuose aptariama konkreti situacija vietose, šios srities problemos, valstybės politika, ministerijos ir savivaldybių žingsniai, tariamasi dėl tolesnės pažangos.
Sausio 5-ąją toks susitikimas įvyko Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namuose.

Jame dalyvavo LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, jo patarėja šeimos klausimais Kristina Paulikė, LR Seimo narys Petras Čimbaras, Molėtų rajono meras Stasys Žvinys, vicemeras Mindaugas Kildišius, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Karolis Balčiūnas, Socialinės paramos, Vaiko teisių ir Kultūros bei švietimo skyrių vedėjai, Molėtų rajono socialinių įstaigų vadovai, tarpinstitucinės veiklos koordinatoriai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.
Meras S. Žvinys, plačiai pristatęs rajone atliekamą socialinį darbą, pasidžiaugė dėmesiu savivaldybei ir ministro noru iš pirmų lūpų išgirsti nuomones, svarstymus ir pasiūlymus, kaip spręsti socialines problemas. Ministras kalbėjo apie Vyriausybės ir ministerijos iniciatyvas skurdo mažinimo srityje, pensijų ir socialinių išmokų, darbo ir užimtumo didinimą, pagalbos šeimoms, vaiko teisių apsaugos stiprinimą bei šio darbo centralizavimą, savivaldybėms tenkančią atsakomybės dalį.
Susitikime dalyvavę rajono įstaigų atstovai detaliau kalbėjo apie konkrečias patirtis ir problemas, kurios iškyla dirbant su socialinės rizikos, priklausomybių turinčiomis šeimomis, teikiant socialines paslaugas kaime, vaikų globą, socialinių darbuotojų atlyginimus ir motyvaciją, pagalbą jaunoms šeimoms įsigyti pirmą būstą, netolygią paramą nevyriausybinėms organizacijoms, vėluojantį projektų finansavimą, būtinybę tobulinti nacionalinius teisės aktus. Kartu pasidžiaugta, jog Molėtų rajone daugelis institucijų dirba išvien, gerai suprasdamos šio darbo svarbą ir bendradarbiaudamos.
Ministras atsakė į molėtiškių ir Seimo nario pateiktus klausimus, pasižymėjo išsakytas problemas ir pažadėjo pagal galimybes jas spręsti Ministerijos bei Vyriausybės lygiu koordinuojant bei organizuojant konkrečias veiklas, taip pat - rengiant ir tobulinant teisės aktus.

  
  
  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-05 16:51:41
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.