Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Dalykiniai mero susitikimai

Praėjusią savaitę Molėtų rajono savivaldybės meras surengė kelis dalykinius susitikimus Vilniuje.

Pirmiausia lankėsi Kūno kultūros ir sporto departamente prie LRV, kur tarėsi dėl miesto stadiono statybos užbaigimo ir jo atidarymo organizavimo. Planuojama, kad stadiono atidarymas vyks š. m. gegužės 26 d. Taip pat kalbėjo apie galimybes toliau mieste plėtoti tokią sporto infrastruktūrą, kuri skatintų aktyviau sportuoti vaikus ir senjorus ir, suprantama, apie baseino statybą. Gegužės pabaigoje turėtų paaiškėti, ar bus baseino statybos projektas įtrauktas į Valstybės investicijų planą.

Aplinkos ministerijoje (AM) meras S. Žvinys susitiko su viceministru M. Norbutu ir teiravosi apie AM ir savivaldybės partnerystės sutarties priemonių plano nevykdymą. AM iki 2016 m. rudens buvo įsipareigojusi rajone įrengti valčių nuleidimo vietas, bet jos taip ir liko neįrengtos. „Viceministras M. Norbutas pažadėjo peržiūrėti įsipareigojimus, išanalizuoti esamą situaciją ir artimiausiu laiku pateikti savivaldybei atsakymą,“ – po susitikimo sakė meras.

Taip pat tąkart meras turėjo susitikimą ir su Žuvininkystės tarnybos prie LR ŽŪM direktore I. Šidlauskiene. Susitikimo metu aptarta  projekto „Žvejybos rojus“ eiga, tartasi kaip sparčiau įgyvendinti projekte numatytus darbus, kaip papildomai įžuvinti numatytus ežerus rajone, ieškota galimybių įžuvinti ežerus ir specialiais ženklais pažymėtomis žuvimis, už kurias žvejys galėtų būti apdovanotas specialiu prizu.

Po to meras S. Žvinys susitiko su AM Būsto skyriaus vedėja Elvyra Radavičiene, kalbėjo apie  Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos III-ąjį etapą, apie jo startą ir įgyvendinimo sąlygas. Aišku tai, kad modernizavimo sąlygos nesikeičia, o naujas modernizavimo etapas startuos II pusmetyje, III etape numatoma 15 proc. valstybės parama ir 15 proc. papildoma parama iš Klimato kaitos specialios programos lėšų. „Parama kasmet tik mažėja, taigi, laimėjo tie, kas pasinaudojo pirmi,“ - teigė meras S. Žvinys.

Violeta ŽalalienėPaskutinis atnaujinimas: 2017-04-18 16:21:16
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.