Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Pritarta Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės „Vilkauda“ plėtros strategijai

Vasario 28 d.  Avižieniuose, Vilniaus rajone, Vietos plėtros strategijų atrankos komitetas, vadovaujamas žemės ūkio viceministro Artūro Bogdanovo, pritarė šešioms Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014 – 2020 m. veiksmų programos vietos plėtros strategijoms, tarp jų ir Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės „Vilkauda“ strategijai. „Vilkaudos“ grupei priklauso Molėtų rajono savivaldybė, o taip pat Vilniaus, Elektrėnų ir Šalčininkų rajonų savivaldybės.

Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės „Vilkauda“ strategijos įgyvendinimui siūloma skirti 1 610 968,00 Eur, iš jų apie 300 tūkstančių eurų – Molėtams. Posėdžio metu taip pat nuspręsta, kad detalūs vietos projektų atrankos kriterijai bus dar kartą svarstomi šiame Atrankos komitete.

Vietos plėtros strategijose numatoma remti įvairias veiklas, susijusias su žvejybos ir akvakultūros regionų socialinio potencialo stiprinimu, konkurencingumo didinimu, ekonomikos augimu ir darbo vietų kūrimu, žvejybos paveldo saugojimu, mažos apimties žvejybos infrastruktūros gerinimu ir žvejybos bei akvakultūros veiklos įvairinimu ir pridėtinės vertės kūrimu. Vietos projektų įgyvendinimas finansuojamas iš Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo (EJRŽF).

Siekiant produktyvesnio darbo po posėdžio vyko apvaliojo stalo diskusija, joje dalyvavo ir Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius, su žvejybos ir akvakultūros regionų vietos veiklos grupėmis, kurios metu buvo pristatyta žuvininkystės regionų vietos veiklos grupių tinklo modelių, veikiančių Europoje, geroji praktika, aptartos ir žuvininkystės regionų vietos veiklos grupių tinklo finansavimo galimybės. Taip pat apžvelgtos Žvejybos ir akvakultūros vietos plėtros strategijos, jų vietos projektų administravimo modelis, mokymas ir konsultavimas įgyvendinant vietos plėtros strategijas.

Parengta pagal ŽŪM pranešimą spaudai.

 Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-02 08:37:07
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.