Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Vasario 16-oji - pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data

 

Mieli Molėtų krašto žmonės, 

Vasario 16-oji - pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. 1918 metais buvo įkurta nepriklausoma moderni piliečių valstybė, kurią turėjo valdyti demokratiškai išrinkta valdžia, ir kartu simboliškai atgaivinta senojoje Lietuvoje puoselėta valstybingumo tradicija. Toji diena tarsi tiltas sujungė 1253 m. liepos 6 d. gimusią senąją Lietuvą ir 1990 m. kovo 11 d. atkurtą nepriklausomą Lietuvą. Šiandien, Valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse, praeitį turime suvokti ne tik kaip svarbią sukaktį, bet ir kaip akstiną susimąstyti apie praeities svarbą, aktyviai įsitraukti į dabarties ir ateities kūrybą, perimti ir saugoti Lietuvos valstybingumo tradiciją. Nepaisant to, kad per pastarąjį šimtmetį mūsų valstybės kelią žymėjo tikrai sudėtingi iššūkiai, šiandien galime džiaugtis modernios Lietuvos šimtmečio sėkmės istorija, jos svarbiausiais laimėjimais: Lietuva tapo Europos ir pasaulio istorijos subjektu, susiformavo moderni piliečių visuomenė, valstybei ir visai visuomenei atvertos naujų veiklų erdvės.

Nuoširdžiai sveikiname ypatingo istorinio įvykio - atkurtos Lietuvos valstybės 100 metų sukakties proga! Sveikiname kiekvieną molėtiškį - aktyvų XXI amžiaus Molėtų krašto ir Lietuvos kūrėją, suvokiantį, kad nuo kiekvieno mūsų kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi krašto, valstybės ir tautos istorijos įvykiai - visų mūsų ateitis. Linkime vilties, drąsos, kantrybės, susiklausymo, darnos, gerų, prasmingų darbų, pasitikėjimo, teisybės ir stiprybės Tėvynės labui.

Būkime visi kartu, vieningai puoškimės svarbiausiais šimtmečio simboliais - tautinėmis ir istorinėmis vėliavomis, Vyčiais - sveikinkime vieni kitus Lietuvos gimtadienio proga, sakykime „Ačiū" ypatingiems žmonėms, pajuskime laisvės ir bendrystės dvasią. Pažinkime, kurkime, švęskime!

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-13 13:36:48

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.