title

Su tėvais tartasi apie geresnes sąlygas Giedraičių vaikų darželyje

 

Rugsėjo 9-ąją Molėtų meras Saulius Jauneika ir „Vyturėlio" vaikų lopšelio-darželio direktorė Ona Kavalnienė Giedraičiuose susitiko su vaikų darželį lankančių vaikų tėvais ir darželio auklėtojomis aptarti artimiausių darbų, kaip gerinti sąlygas šioje ugdymo įstaigoje.

Giedraičių vaikų darželyje pastaruoju metu daugėja vaikų, nes atgyjant vietos verslams, čia apsigyvena ir ateities planus kuria daugiau jaunų šeimų. Svarstoma darželyje įsteigti antrąją grupę, tačiau tam reikėtų papildomai parengti patalpas, o ir dabartinės remontuotos senokai, prašosi atnaujinami baldai ir įranga. Šiuo metu savivaldybės lėšomis baigiami keisti darželio pastato langai, atsižvelgta į tėvų pastabas dėl drėgmės ir jau šį rudenį kambariuose bus pastatyti drėgmės rinktuvai. Tačiau tai - tik įžanginiai darbai, nes pagrindinis pastato remontas, pritaikant vidaus patalpas 2-jų grupių veiklai, numatytas ateinančiais metais.

Aptarta ir darželio aplinka - reikia papildomai tvarkyti kiemą, lauko žaidimų aikštelę - prie šių darbų pasirengę prisidėti ir patys tėvai.

Kuriant šeimoms palankią aplinką Giedraičiuose, ES ir savivaldybės lėšomis įrengtas miestelio paplūdimys ir jo prieigos, šiemet rekonstruota pagrindinė sankryža ir dalis pėsčiųjų tako Vilniaus gatvėje, kompleksiniame vandentvarkos projekte rekonstruoti vandens tiekimo ir nuotekų vamzdynai. Rengiamas projektas rekonstruoti šaligatvius visoje Giedraičių miestelio Vilniaus gatvėje.Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-10 17:38:29