title

Sukurtas naujas originalus vaizdo pasakojimas "Įsiklausyk - čia Molėtai"

 

Šią savaitę Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras pristatė netikėtą ir originalų vaizdo pasakojimą apie Molėtus, kuriame nauja šviesa sušvinta mūsų krašto kultūros, gamtos, istorijos, pramogų ir ramybės detalės, tarsi spalvingoje mozaikoje susidedančios ir mirguliuojančios vientisame paveiksle. Pasak centro direktorės Daivos Kulienės, ieškota naujų pasakojimo formų, leidžiančių pajusti Molėtų dvasią. Taip pagrindiniu pasakojimo veikėju tapo patys Molėtai - tai, ką gali pamatyti ir patirti kiekvienas čia gyvenantis ar keliaujantis. Visi, kurie leisis į šią magišką kelionę per Molėtų kraštą, kviečiami įsiklausyti!
Smulkiausias rajono mozaikos detales pagavo ir naują žvilgsnį į Molėtų rajoną užfiksavo agentūros „Fake it" komanda, o įgyvendinti kūrybinę idėją padėjo Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Asvejos regioninio parko direkcija, tradicinių amatų centras „Meniškas kaimas", Šeškauskų šeimyna „Įlankos sodyboje", vandenlienčių parkas „Flip point", viešbutis „ORO Dubingiai" „Pramogaujam Molėtuose", „Šironija", „Pirtelė dviems", „Glamping Club Bučeliškės", „Žirgų oazė" komandos, Bičių terapijos šeimininkai, Videniškių vienuolyno muziejus, Alantos Šv. Jokūbo bažnyčios bendruomenė.
Molėtų Turizmo ir verslo informacijos centras dėkingas visiems, prisidėjusiems prie šio kūrinio, o mes dėkingi centro darbuotojams už dar vieną progą pažvelgti į Molėtus naujomis akimis. Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-25 09:33:06