Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Nebeliko gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitos

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VIII- 840 pakeitimo įstatymui, nebelieka gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitos.

Tie asmenys, kurie iki 2018 m. sausio 1 d. buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą ir kurie dėl ne nuo jų priklausančių priežasčių negali deklaruoti savo gyvenamosios vietos,  per 3 mėnesius privalo kreiptis į savo faktinės gyvenamosios vietos savivaldybę ar seniūniją ir pateikti prašymą įtraukti juos į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Šie asmenys, nurodę savo socialinius, ekonominius ar asmeninius interesus toje savivaldybėje ( pvz., tai, kad dirba, mokosi, gauna specializuotas sveikatos paslaugas, socialines išmokas ir k.t.) bei kartu su kita informacija nurodę savo faktinės gyvenamosios vietos adresą, bus įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą toje savivaldybėje 12- ai mėnesių. Jei per 12 mėnesių šie asmenys nedeklaruos gyvenamosios vietos ar nepakeis faktinės gyvenamosios vietos, jie privalės vėl kreiptis į gyvenamosios vietos savivaldybę ar seniūniją su analogišku prašymu. Jei toks prašymas nebus pateiktas, tokie asmenys po 12- os mėnesių bus išbraukiami iš gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitos.

Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-12 10:50:25

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.