title

Teltonika skelbia technologijų centro Molėtuose statybų pradžią ir jau šiais metais žada įkurtuves

Sausio 7-ąją Molėtuose į Teltonikos centro pamatus įmūryta kapsulė su žinia ateities kartoms, jog čia iškils Naujas Teltonikos technologijų centras, kuriame bus projektuojami ir gaminami naujausi telemedicinos prietaisai, kurie galės padėti žmonėms ir išgelbėti kiek įmanoma daugiau gyvybių.

Iškilmėse dalyvavo Teltonikos įmonių grupės prezidentas Arvydas Paukštys, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministrė Jovita Neliupšienė, Molėtų rajono meras Saulius Jauneika,  kiti garbūs svečiai, kapsulę ir kylančius pamatus pašventino Molėtų parapijos klebonas dekanas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas.

Arvydas Paukštys, pradėdamas iškilmes, kalbėjo, jog šiam projektui Molėtuose labai svarbūs socialiniai motyvai,  taip jis nori prisidėti prie gimtinės spartesnio atsigavimo, nes čia bus sukurta 500 darbo vietų aukštos kvalifikacijos specialistams, o graži gamta,  nedidelis atstumas iki sostinės ir patrauklios, gerai apmokamos darbo vietos paskatins Molėtuose kurtis jaunus žmones. Planuojama statybas užbaigti per  9 mėnesius ir Centrą atidaryti šiemet.

Meras Saulius Jauneika sakė, jog naujasis Technologijų centras - didžiausia verslo investicija Molėtuose nepriklausomybės metais, suteiksianti didžiulį postūmį ir visų kitų sričių plėtrai, o savivaldybė dės visas pastangas, kad Molėtuose dirbantys ir gyvenantys žmonės turėtų pačias geriausias sąlygas, dėkojo kraštiečiui Arvydui Paukščiui už jo dėmesį gimtam kraštui.

Viceministrė Jovita Neliupšienė pasidžiaugė, jog vietos verslas atranda ne tik didžiuosius miestus, bet ir regionus, todė ši Teltonikos investicija tokia svarbi ir visai Lietuvai.

Į kapsulę įdėtą laišką pasirašė visi, kas prisideda prie šio Teltonikos projekto Molėtuose, jos įmūrijimo ceremonija palydėta plojimais.

 Paskutinis atnaujinimas: 2022-01-07 14:59:24