title

Molėtuose ketinama kasti naują kriptovaliutą – Moltcoiną!

Išgarsėjęs tuo, kad visus kelionių ir nuotykių mėgėjus pakvietė virtualioje erdvėje keliauti per Molėtų istoriją, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras ruošia naują staigmeną -  netrukus pakvies geriau pažinti kultūros ir paveldo objektus, juos lankyti ir kasti unikalią kriptovaliutą – MOLTCOINĄ.

Vertinimo ir ES paramos laukia parengtas projektas „Tikra – tyrinėk ir keliauk! Rask! Atkask!“.  Bus sukurtas interaktyvus žaidimas, sujungsiantis virtualią erdvę su realybe. Žaidėjai internete kaups naują kriptovaliutą (kol kas – tik išgalvotą:)) MOLTCOINĄ, tačiau norėdami prie jos „prisikasti“, turės atlikti daugybę įdomių užduočių, susijusių su vietos legendomis, aplankyti realius kultūros ir gamtos paveldo objektus. Kaupdami šiuos turtus, nusipelnys įvairių titulų, gaus realių prizų - nemokamų turizmo objektų lankymo galimybių, pateks į superžaidimo lygį ir netgi galės „Moltcoinais“ susimokėti už kavą ar nakvynę.

Žaidimo pagrindu turi tapti legenda apie Molėtų atsiradimą, molyje įklimpusį bei savo turtus užkasusį bajorą, kurio paslėptus lobius reikia atkasti. Tokiu būdu įvairiomis e. rinkodaros priemonėmis bus viešinami  24 skirtingi kultūros ir gamtos paveldo objektai, įtraukiantys į projektą net penkias - Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Utenos ir Zarasų savivaldybes.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Įgyvendinimo trukmė  2019-01-01 – 2020-12-31
Vykdytojas Molėtų rajono savivaldybės administracija
Partneris VšĮ Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras
Projekto vertė 199 975,80 Eur
ES investicijos 169 979,43 Eur
Savivaldybės biudžeto lėšos 29 996,37 Eur

 

 

 

 

Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal