Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Tradicinė žiemos žūklės šventė Mindūnuose

Puikus oras, ledo žuvys, žuvienės, galybė žvejų ir pramogų

Vasario 24 d. Mindūnai ir vėl, jau 23-ąjį kartą, tradiciškai tapo Lietuvos poledinės žūklės sostine - puikus oras, žūklė, žuvienės, kepsniai, galybė pramogų...
Šventės pradžią skelbė Ežerinis ir žvejai nuo ežero sugrįžę bei visą tos dienos laimikį atnešę į šventės kiemą susirinkusiems parodyti. Tuomet sveikinimo žodį tarė Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, LR Seimo narys Petras Čimbaras, Mindūnų seniūnė Virginija Salapėtienė.
Šįmet ant Baltųjų Lakajų ežero tarptautinėse poledinės žūklės varžybose „Mindūnai 2018", kurias rengė 2015 m. Pasaulio spiningavimo iš valčių čempionas ir sportinės žūklės klubo „Ešerys" vadovas Sigitas Lukšta, varžėsi aštuonios dešimtys žvejų ne tik iš Molėtų, bet ir Ignalinos, Anykščių, Ukmergės, Elektrėnų, Utenos ir netgi Ludzos (Latvija) rajonų.
O tuo metu Ežerų žvejybos muziejaus kieme vyko tradicinės pramogos, ledo skulptūros „Šimtmečio žuvis" performansas, jos autorius skulptorius Vidas Stepanavičius; auksinę žuvelę iš ledo muziejaus kieme drožė ir tautodailininkas Vytautas Šemelis; vyko Žuvininkystės tarnybos prie LRŽŪM edukacija; Molėtų sporto centro organizuojamos sportinės rungtys, liepsnojo laužas, veikė iš visos Lietuvos suvažiavusių amatininkų gaminių mugė, veikė kvapnioji arbatinė, viliojo rūkytos žuvys ir visų taip lauktos ne vienos rūšies žuvienės.
Šventėje buvo ką veikti visiems į ją atvykusiems. Gerą pusdienį rungėsi šachmatų ir šaškių mėgėjai, kiti gi žaidė „Molio šaškėmis"; Molėtų kultūros centro atsovai kvietė susirungti „XXL šliaužynių" čempionate, „Rogučių Dakare", „Mindūnų žvynaspalvės" smiginyje.
Šventėje koncertavo Jungėnų kaimo kapela „Vėl gegužio žiedai", susirinkusius šokti ir dainuoti kvietė armonininkai ir grupė „Drovuoliai".

  
  
  
  
  
  

 

Violeta Žalalienė

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia 

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-26 21:50:42

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.