title

Klausimai-atsakymai
Gerbiami svetainės lankytojai,
Šioje klausimų - atsakymų skiltyje galite pateikti klausimą savivaldybės darbuotojams ir gauti atsakymą bei peržiūrėti jau pateiktus klausimus ir atsakymus. Jei nurodysite savo el. pašto adresą, atsakymą gausite ir el. paštu. Jei norite, kad Jūsų klausimas ir atsakymas nebūtų publikuojamas svetainėje, nurodykite, kad norite gauti atsakymą tik asmeniškai. Prisiregistravusių lankytojų klausimai registruojami savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje ir į juos privalomai atsako paskirti specialistai.

Klausimų katalogas:

Turizmas
Ar Kertuojos ežere galima plaukioti su pakabinamais benziniais varikliais? Ar tikrai nebegalima Kertuojos ežere paiimti sugautos žuvies.
Pagarbiai, Audrys
(0)
2016-05-06
Sveiki,
norėčiau sužinoti, kiek Molėtų rajone yra ežerų.
(0)
2015-08-26
Koks nekilnojamo turto mokesčio tarifas už 2014 metus? (0)
2015-01-13
Visą gyvenimą gyvenu Molėtuose. Džiaugiuosi, kad miestas gražėja. Nauji takai aplink ežerą pilni gyvybės. Tačiau... Įdomu, kodėl niekas nekelia šitos problemos, kuri man kiekvieną dieną einant pasivaikščioti bado akis. Išleista šitiek milijonų takų įrengimui, infrastruktūrai, o dėžių šunų kakučiams nėra. Nėra jokių ženklų, kad draudžiama maudyti augintinį ten kur maudosi žmonės. Juk pliažiuką, į kurį nusileidžiama nuo Žirmūnų pusės gražiu taku, kur stovi persirengimo kabinos jau galima būtų būti vadinamas šunų pliažu. Gražiais takasi patartina vaikščioti nenueinant į šalį, nes galima įlipti į š... Piktina ne tik šeimininkų nesąmoningumas, bet ir tai, kad problemos, atrodo, niekas nemato. Aš nesu prieš šunis ar pasivaikščiojimą kartu su jais. Aš prieš jų maudymąsi kartu su kitais poilsiautojais. Jie gali kirminais užkrėsti ne tik vandenį, bet ir smėlį. Kalba eina ne tik apie nesveikus šunis. Sveiki šunys pasivaikščiojimo metu gali prisiliesti prie nesveiko šuns išmatų (nes gi jų niekas nesivargina surinkti!), jos prilimpa prie kailio, ir efektas tas pats.

Lietuvos higienos norma HN 92:2007 "Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė" draudžia į paplūdimius vestis gyvūnus. Taigi, jei juos draudžiama ten atsivesti, tai maudytis tuo labiau. Šis reikalavimas galioja tiek Baltijos jūroje, tiek ir vidaus vandens telkiniuose. Apie tokį draudimą turėtų pranešti paplūdimiuose esantys specialūs ženklai. Jei jų nėra, šis reikalavimas turėtų būti nurodytas paplūdimių naudojimo taisyklėse.

Ką žadate šiuo klausimu daryti?
(0)
2014-07-23
Sveiki, kur rasti informaciją apie dviračių takų specialųjį planą? (0)
2013-10-18
Laba diena, noriu suzynoti pas ka kreiptis del liepto statybos ,savo zemej kuri ribojasi su Arino ezer u

Aciu
(0)
2013-10-16
Laba diena
Turiu 3ha.zemes .kuris ribojasi su Arino ezeru.per kuri eina melioracijos griovys
Noriu sutvarkyti.isvalyti miska padaryti kelia per melioracijos griovi ir padaryti prie ezero sodybviete
Pas ka man kreptis del siu darbu
Aciu
(0)
2013-06-12
noreciau suzinoti labaiuas lankomiaus moletu rajono turizmo vietas ? (1)
2013-05-15
Laba diena.norejau paklausti- del Malkesto ezero. norint zvejoti,kabo lenta kad privatus Vitkaus ezeras ir norint jame zvejoti reikia susimoketi 50 lt uz para.ar tai yra legalu.ar nekreipti demasio ir zvejoti.aciu uz atsakyma (0)
2011-09-29
Laba diena,
Norėčiau pasiklausti, kur galima kreiptis dėl ežero nuomos vieniems (ar daugiau) metams, esančio Molėtų raj.
Ačiu už informaciją.
(0)
2011-05-16
 1 2 3 4 5 6 7 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam