title

Ugniagesių profesinėje šventėje - savivaldybės padėkos

Gegužės 28-ąją, kiek nukėlę tradicines Šv. Florijono dienos iškilmes dėl Covid-19 epidemijos, savo profesinę šventę paminėjo Molėtų ugniagesiai. Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kieme išsirikiavusius kolegas pasveikino Tarnybos vadovas Rolandas Pumputis, įteikė apdovanojimų ir asmeninių dovanų nusipelniusiems tarnybos darbuotojams, priėmė tarnybą pradedančio eiti ugniagesio - Aurimo Paliunio priesaiką.

Iškilmėse dalyvavęs rajono meras Saulius Jauneika pasveikino visus šios atsakingos ir garbingos tarnybos darbuotojus, o ugniagesiui gelbėtojui Vidui Bareikiui ir budinčios pamainos skyrininkui Andriui Mikalauskui įteikė savivaldybės padėkas už pavyzdingą tarnybą ir puikų darbą gesinant gaisrus bei vykdant gelbėjimo darbus.

Ugniagesius sveikino bei jiems sėkmės taip pat linkėjo Molėtų parapijos klebonas dekanas monsinjoras K. Kazlauskas, LR Seimo narys J. Pinskus, Molėtų rajono policijos komisariato viršininkas V. Kutkauskas.Po iškilmingos rikiuotės visi buvo pakviesti pasivaišinti ugniagesių virta koše ir kava.

  
  
  
  
  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-05-28 15:56:30