Molėtų rajono savivaldybė

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799Svetainės struktūra
Vyriausybės rūmuose pagarbos žodžiai tarti Balninkų ir Dubingių seniūnijoms

LR Vyriausybės rūmuose buvo pagerbti Nacionalinio konkurso "Valstybę kuriame mes" nominantai. Tarp jų, konkurso nominacijose už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui ir kūrybiškumo ugdymą -  dvi Molėtų rajono seniūnijos: Balninkų ir Dubingių.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis padėkojo seniūnijoms, jose veikiančioms bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms už kūrybines iniciatyvas, pilietinę savimonę ir patriotinę dvasią, istorinio kultūrinio paveldo puoselėjimą, aktyvią veiklą kultūros bei socialinėse srityse. Padėkos ir atminimo medaliai buvo įteikti Balninkų seniūnei Virginijai Pusvaškienei, Dubingių seniūnui Kęstučiui Kaminskui bei dar 30 nominuotų Lietuvos seniūnijų atstovams. Mūsų seniūnus ir kartu atvykusius bendruomenių atstovus taip pat pasveikino Molėtų rajono meras Stasys Žvinys, seniūnus sveikino Kultūros, Žemės ūkio, Socialinės apsaugos ir darbo ministrai, koncertavo Valstybinis ansamblis "Lietuva" ir Subtilu-Z".

Kitame etape Balninkų ir Dubingių seniūnijos varžysis su savo grupių nominantais, o konkurso nugalėtojai bus paskelbti ir pagerbti 2019 m. vasario mėnesį.

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-09 08:09:18

© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.