title

Sausio 25 - Winter RALLY "Iššūkis Molėtuose"

Variklių gausmas, susikaupę veidai, paskutinės sekundės – užimantis kvapą laukimas, kada pasileis į Molėtų gatves Winter Rally ekipažai, pirmą sykį šio ralio istorijoje važiuosiantys miesto gatvėmis.

„Iššūkis Molėtuose“ – taip pavadintas greičio ruožas žiūrovus ir dalyvius sukvies prie starto linijos sausio 25 dieną, 18.30 val., šalia savivaldybės aikštės. Žiūrovai turės galimybę ne tik pamatyti, kaip startuoja ir finišuoja ralio sportininkai, bet ir susipažinti su pilotais, jų istorijomis, pasiklausyti grupės „Drovuoliai“ dainų, užkąsti ir pasišildyti karšta arbata ar kava. Renginio metu bus dalijama informacija apie Winter Rally varžybas, Molėtų krašto lankytinas vietas. Smagu paminėti, kad „Iššūkis Molėtuose“ - nemokamas, nereikia rūpintis bilietais, tik šiltais drabužiais ir gera nuotaika.

Dėmesio! Renginio „Iššūkis Molėtuose“ metu nuo 17.00 val. iki 21.30 val. bus uždaryta dalis Vilniaus gatvės (nuo sankryžos su Inturkės gatve iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės) bei visa S. Dariaus ir S. Girėno gatvė iki miesto ribos. Gyventojų labai prašome šiuo metu nevažinėti ar pasirinkti kelionei kitas gatves, taip pat patraukti stovinčius automobilius iš numatyto ralio ruožo Vilniaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse.Molėtų miesto centro apvažiavimas

Renginio organizatorių pateikiamas žemėlapis su eismo ribojimo, žiūrovų, automobilių statymo vietų schema

Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Visi renginiai