Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Rengiamasi 100 Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms, mezgami bendradarbiavimo su Gruzija saitai

Molėtuose lankėsi Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovas prof. V. Kavaliauskas ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa. 

Praėjusią savaitę Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys susitiko su LEU Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedros profesoriumi ir Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovu Vidu Kavaliausku ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriumi Sauliumi Liausa. 

Pirmiausia, dalykinio susitikimo metu meras Stasys Žvinys su Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriumi Sauliumi Liausa aptarė šventės, skirtos šimtosioms Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms, surengimo Dubingiuose galimybes ir pasiruošimo darbus. Po to svečias prof. Vidas Kavaliauskas trumpai pristatė savo veiklą Gruzijoje, o taip pat supažindino su galimybėmis Molėtų rajono savivaldybei užmegzti draugiškus partnerystės ryšius su partneriais iš Gruzijos, kas dar labiau sustiprintų mūsų rajono dalyvavimo galimybes Rytų partnerystės programoje ir kituose vystomojo bendradarbiavimo projektuose.

Molėtų rajono savivaldybės meras savo ruožtu padėkojo svečiams už apsilankymą, labai naudingą dalykinį susitikimą ir konkrečius bendradarbiavimo su Gruzija pasiūlymus bei patikino, kad netrukus bus padaryti pirmieji žingsniai padėsiantys užmegzti pažintį su vienu iš Gruzijos rajonų ir skatinantys naujų bendradarbiavimo formų paieškas. 

Violeta Žalalienė, tel. (8 383) 54 787, el.p. violeta.zalaliene@moletai.ltPaskutinis atnaujinimas: 2017-01-16 13:05:06
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.