Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo paminėjimas Molėtuose

Nepriklausomybės atkūrimo 27-osioms metinėms skirti renginiai Molėtuose prasidėjo XIX-osios dailės ir fotografijos parodos – konkurso atidarymu Molėtų dailės galerijoje ir K. Umbraso literatūrinės premijos konkursui pateiktų darbų aptarimu. Dvidešimt ketvirtą kartą literatūriniam konkursui šiemet savo kūrinius pateikė 12 kūrėjų, iš kurių net 5 buvo debiutantai. Poezijos debiutantui Robertui Pikčiūnui prizą įteikė LR Seimo narys P. Čimbaras, Molėtų viešoji biblioteka apdovanojo konkurso debiutantę Juliją Reišytę, jauniausiąją konkurso debiutantę Danielę Jogėlaitę apdovanojo Molėtų švietimo centras, Teresei Paberalienei atiteko Senjorų klubo prizas, Gitanai Žundienei – Molėtų TVIC įsteigtas prizas, Audreolei Pivorei – Molėtų literatų klubo, Sigutei Lisauskienei – Moterų klubo „Judra" prizai, o Rasitai Kaladinskienei – laikraščio „Molėtų žinios" prenumerata. Dailės ir fotografijos parodos – konkurso prizai atiteko: Erikai Andriukonienei, Žemynai Aleinikovaitei, Teresei Blažiūnienei, Mykolui Kovaliovui, Ritai Kazlienei, Audreolei Pivorei, Akvilei Razauskienei, Jolantai Žalalienei, Janinai Čekelienei ir Vidmantui Minkštimui.

Vėliau visi šventės dalyviai buvo pakviesti į Molėtų kultūros centro salę. Čia šventės proga susirinkusiuosius sveikino rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys. Meras džiaugėsi, jog ši diena yra didžiulė likimo dovana kiekvienam iš mūsų, linkėjo, kad ji įkvėptų prasmingiems darbams, telktų eiti sunkiu ir atsakingu laisvės keliu, o taip pat visiems palinkėjo šviesios ateities, gražios šventės ir geros pavasarinės nuotaikos. Po to meras Stasys Žvinys iškilmingai pasveikino bei diplomais ir premijomis apdovanojo konkursų laureatus – poetus, dailininkus, fotografus ir kitus meno kūrėjus. O juos keitė ir Nepriklausomybės atkūrimo 27-ųjų metinių proga Lietuvai muzikinę dovaną teikė Molėtų menų mokyklos auklėtiniai.

Specialiai Kovo 11-ajai VU Komunikacijos fakulteto studentė Akvilė Stančikaitė parengė ir Molėtų RVB pristatė kūrybinės komunikacijos projektą, jungiantį praeitį su dabartimi – „Literatūriniai tiltai", o Molėtų kultūros centro Atvira Jaunimo Erdvė inicijavo akciją ,,Padovanok savo šypseną Lietuvai“, kurios metu buvo siunčiamos fotografijos su šypsenomis, o iš gautų fotografijų – sukurta unikali nepriklausomų šypsenų siena.

Violeta Žalalienė, tel. (8 383) 54 787, el.p. violeta.zalaliene@moletai.lt

   
   
   
   
   
   


Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-15 17:18:01
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.