Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Įrengus Molėtuose universalią aikštę, miestas taps patrauklesnis

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Molėtų miesto viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektui įgyvendinti

(projektas „Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorijų išnaudojimas įrengiant universalią daugiafunkcinę aikštę“).

Tvarkoma vieša teritorija bus įrengiama taip, kad joje rastų sau  jaukią erdvę kiekvienas:  tiek ramiam pasivaikščiojimui ar pasisėdėjimui, tiek aktyviam užimtumui. Tokia  patraukli ir bendruomeniška erdvė taps traukos centru, kuriame susitiks ir bendraus įvairių kartų žmonės. Bus suformuotas modernaus, patrauklaus ir saugaus miesto veidas, pagerintos sąlygos gyventojų aktyvumui.

Projekto metu numatoma minėtoje teritorijoje  įrengti universalią daugiafunkcę aikštę, ne tik pritaikytą mugėms, viešiems renginiams ir miesto šventėms rengti, bet ir tinkamą aktyviam jaunimo laisvalaikiui. Apie 6,5 ha dydžio miesto teritorijoje bus įrengtas pėsčiųjų takas, žiūrovų amfiteatras, universali vasaros lauko žaidimų aikštelė su galimybe žiemą įrengti čiuožyklą, taip pat riedlentininkams, riedutininkams ir ekstremalaus dviračių sporto mėgėjams pritaikytas parkas, automobilių parkavimo vietos, apšvietimas, mažoji architektūra, suformuoti nauji želdiniai.

Tikimasi, kad sutvarkyta Molėtų miesto viešoji erdvė (Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorija) taps traukos centru, pritaikant ją kasdieniams ir šventiniams poreikiams, sukuriant modernią ir šiuolaikišką erdvę miesto gyventojams ir svečiams. Bus sudarytos sąlygos vystytis paslaugų sektoriui (pvz., laisvalaikio inventoriaus nuoma, smulkios prekybos, maitinimo ir kitų paslaugų infrastruktūra), sukurta palankesnė investicinė aplinka, skatinamas ekonominis miesto vystymasis.

 Projektui įgyvendinti skirta 492 354,00  Eur Europos Sąjungos investicijų.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“. Lėšos skirtos iš Europos regioninės plėtros fondo.  Papildoma informacija:

http://www.esinvesticijos.lt/lt/paraiskos_ir_projektai/azuolu-ir-kreivosios-gatviu-teritoriju-isnaudojimas-irengiant-universalia-daugiafunkcine-aikstePaskutinis atnaujinimas: 2017-04-11 11:28:14
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.