Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

Molėtų viešajai bibliotekai – 80

Balandžio 28 dieną Molėtų rajono savivaldybės viešoji biblioteka minėjo įkūrimo  80-metį.  Tądien jubiliejinius renginius pradėjo tradicinė Mažoji knygų mugė.

Bibliotekos direktorė Virginija Raišienė atidarydama Knygų mugę priminė, jog biblioteka draugauja ne tik su knygomis, bet kasmet ji tampa ir vis išmanesne. Pabrėždama, kad šiųmetė knygų mugė yra orientuota į kraštiečių kūrybos pristatymą ir susitikimus su jais, direktorė dėkojo ištikimoms leidykloms, atvykstančioms į Molėtus nuo pat pirmosios knygų mugės surengimo. Knygų mugės atidarymo metu bibliotekos kolektyvą pirmieji pasveikino: Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika ir Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Gintautas Matkevičius.

Vėliau bibliotekos šventę tęsė programa jauniesiems bibliotekos lankytojams. Konferencijų salėje vyko susitikimai su kraštiečiais;  knygos sudarytoja Jolanta Matkevičienė pristatė pirmąkart Molėtų krašto istorijoje išleistą rinktinę „Lobiai be burtų“, sutalpinusią XX a. molėtiškius poetus ir rašytojus, rašiusius ar teberašančius vaikams, knyga iliustruota Molėtų menų mokyklos auklėtinių darbais. Šventę vainikavo susitikimas skirtas „Kelionėms laiku“, kurias apžvelgė bibliotekos direktorė Virginija Raišienė, visų lauktas Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginės plėtros departamento direktoriaus Eugenijaus Stratilatovo, pelniusio „Metų bibliotekininko“ vardą, pranešimas „Viešųjų bibliotekų kaita“ ir apdovanojimai bei sveikinimai bibliotekininkams.

Bibliotekos 80-ojo jubiliejaus proga buvo padėkota visiems bibliotekos darbuotojams: Kultūros ministerijos, Molėtų rajono savivaldybės mero Stasio Žvinio, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos, savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo bei Molėtų viešosios bibliotekos direktorės V. Raišienės padėkomis. Sveikinimą ir svarią dovaną – 500 eurų čekį Molėtų viešosios bibliotekos kolektyvui įteikė rajono savivaldybės meras S. Žvinys,  gimtadienio proga sveikino leidėjai bei kitų rajono kultūros įstaigų vadovai. Molėtų viešosios bibliotekos kraštotyrininkei Nijolei Pereckienei ilgam saugojimui buvo perduota „Laiko kapsulė“ su bibliotekos darbuotojų mintimis ir laiškais ateities bibliotekai.

Violeta Žalalienė

   
   
   
   
   


Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-03 17:07:44
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.