#DviratisUkrainai: Susisiekimo ministerija kviečia dovanoti dviračius ukrainiečiams

2023-01-17

#DviratisUkrainai: Susisiekimo ministerija kviečia dovanoti dviračius ukrainiečiams

 

Susisiekimo ministerija inicijuoja gerumo akciją #DviratisUkrainai – nuo sausio 17 d. iki kovo 11 d. visos Lietuvos gyventojai kviečiami Ukrainos žmonėms dovanoti naujus ir naudotus (be didelių defektų) dviračius, skirtus tiek suaugusiems, tiek vaikams. Ukrainiečiams taip pat reikalingi dviračių aksesuarai bei kitos jų dalys – šalmai, liemenės, atšvaitai, žibintai ir bagažinės.

Šis gerumo akcijos metu dviračiai bus renkami ir kaupiami visoje Lietuvoje, o pavasarį iškeliaus į Ukrainą.

Dėl Rusijos karo Ukrainoje reikšminga susisiekimo infrastruktūros dalis šioje šalyje yra sunaikinta. Automobiliams, viešojo transporto priemonėms daugelyje vietų nėra tinkamos infrastruktūros, dalis viešojo transporto yra perduota kitiems Ukrainos regionams, organizuojantiems žmonių evakuaciją.

Dviračiai Ukrainos gyventojams būtini judėjimui į aplinkines gyvenvietes maisto ar vandens, medicininės pagalbos, jais patogu pasiekti viešas vietas, taip pat teikti reikiamą humanitarinę pagalbą.

Akcijos #DviratisUkrainai metu surinktos priemonės pavasarį pasieks įvairių Ukrainos miestų ir jų apylinkių gyventojus.

Vietas, kuriose vyks dviračių ir jų dalių priėmimas, galite rasti lentelėje.

Jeigu priėmimų vietų sąraše nerasite patogios lokacijos arba turite kitų klausimų ar pasiūlymų, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu [email protected].

Įsitraukti į gerumo akciją #DviratisUkrainai kviečiami ir verslo atstovai.

 NB! Techniškai tvarkingus dviračius Molėtuose galėsite atiduoti vasario mėnesį, specialiai tam paskirtą dieną. Apie tai dar informuosime papildomai.

Paruošta pagal Susisiekimo ministerijos informaciją.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-17 14:22:14
Pastebėjai problemą? Pranešk!