Gruodžio 28 d. buvo įteiktos „Metų šviesulio“ nominacijos

2023-12-28

Gruodžio 28-osios vakarą buvo surengtas Kalėdinis padėkos ir gerumo vakaras, kurio metu įteiktos „Metų šviesulio“ nominacijos.

Šventę pradėjęs Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika apžvelgė šių metų pokyčius Molėtų krašte, padėkojo Molėtų krašto žmonėms už jų aktyvumą, idėjas, savanorystę ir pagalbą stokojantiems rūpesčio bei palaikymo, linkėjo sėkmingų ir prasmingų ateinančių 2024-ųjų metų.

Šventės metu meras įteikė „Metų šviesulio“ nominacijas Dapkūniškių krašto bendruomenės centro vadovei, Dapkūniškių kaimo bibliotekos bibliotekininkei Marijai Ažubalienei - už visuomenę telkiančią ir ją ugdančią pilietinę savanorystę, aktyvią visuomeninę, socialinę, kultūros veiklą bei pozityvių pokyčių skatinimą Molėtų krašte, Klaipėdos dramos teatro aktorei Dignai Kulionytei - už pilietines iniciatyvas edukacinės veiklos srityse, glaudų ryšį su Molėtų krašto žmonėmis, nuoširdų bendradarbiavimą su Molėtų kultūros centro teatro studija „Remarka“, dalijimąsi profesine patirtimi ir meistriškumo pamokas studijos aktoriams, Molėtų krašto verslininkui, šokolado gamybos manufaktūros „Beaningful“ įkūrėjui Justinui Duchovskiui - už pažangaus verslo sukūrimą ir propagavimą bei Molėtų krašto garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

Meras visus susirinkusius šventinį vakarą pakvietė pasidalinti savo gerumu su tais, kuriems labiausiai reikia paramos ir šilumos bei priminė, kad šių metų kilnios iniciatyvos metu paaukotos lėšos bus skirtos sunkiai sergančiai dvejų metukų mergaitei, gyvenančiai Molėtų rajone. Šiais metais buvo paaukota 3890 eurų.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-29 10:23:28
Pastebėjai problemą? Pranešk!