Birželio 20 d. Videniškių vienuolyne vyko konferencija „Adelė Dirsytė ir Edita Štein: tikėjimo, kultūros ir istorijos sankirtos“. Renginyje nagrinėtas šių asmenybių dvasinis, kultūrinis ir intelektinis palikimas bei jo reikšmė šiandienos visuomenei.
Konferencijos dalyvius pasveikino Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika. Savo kalboje meras atkreipė dėmesį į istorijos, kultūrinės atminties ir dialogo svarbą, pabrėždamas, kad Adelės Dirsytės ir Editos Štein gyvenimo istorijos skatina apmąstyti žmogaus pasirinkimų, vertybinės laikysenos ir atsakomybės svarbą.
Renginį organizavo Molėtų viešoji biblioteka, jau septintus metus vykdanti Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Virtuali filosofijos skaitykla“.