Kviečiame visus į Stelmužiuko sodinimo renginį!

2022-10-06

Jaunimo metams – Jaunimo parkas

2022-ieji paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Šiemet visuomenė skatinama labiau atkreipti dėmesį į jaunimo politiką ir drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas, dalyvaujant įvairiose jaunimui skirtose veiklose, renginiuose, iniciatyvose. Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyva Lietuvos mastu bus įgyvendinama „Jaunimo parko“ idėja. Minint 2022-uosius – Lietuvos jaunimo metus, simbolinį „Jaunimo parką“ suformuos kiekvienoje savivaldybėje po vieną pasodinti iš Stelmužės ąžuolo gilės išauginti ąžuoliukai, vadinami Stelmužiukais.

Daugiau apie „Jaunimo parko“ iniciatyvą galite paklausyti  čia, nuo 1:16 min.

Molėtų rajono savivaldybė š. m. spalio 21 d. 15 val. taip pat planuoja prisidėti prie idėjos įgyvendinimo. Stelmužiukas jau baigia numesti visus lapus ir  laukia, kol bus pasodintas Molėtų miesto skvere, tarp Architektų ir Pušyno gatvių, vietoje, gausiai lankomoje turistų ir miesto svečių. Stelmužiukas turės lentelę su QR kodu, kurį nuskaičius pamatysite Molėtų Atviro jaunimo centro darbuotojų ir jaunuolių sukurtą informatyvų pristatomąjį filmuką apie Molėtus, jaunimo laisvalaikį ir kt.

Nuoširdžiai dėkojame Stelmužės bažnytinio meno muziejaus muziejininkei Aldonai Miškinienei už Stelmužės ąžuolo sodinukų puoselėjimą. Maži, gležni ąžuoliukai, tikėtina, išaugs į didelį „Jaunimo parką“ bei simbolizuos vieningą ir vis stiprėjančią jaunimo politiką Lietuvoje.

Kviečiame visus į Stelmužiuko sodinimo renginį!

Jaunimo reikalų koordinatorės informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-12 09:48:41
Pastebėjai problemą? Pranešk!