Lapkričio 8 rengiami civilinės saugos mokymai bendruomenių lyderiams

2023-10-30

Gerbiami bendruomenių lyderiai,

lapkričio 8 d. 15.00 val. Molėtų rajono savivaldybės administracijos salėje (Vilniaus g. 44, II aukšte), vyks vietos bendruomenių lyderių civilinės saugos mokymai.

Šių mokymų metu įgysite ne tik teorinių žinių, bet išgirsite ir praktinių patarimų, kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms, t. y., sužinosite kokie didžiausi pavojai ir grėsmės yra Jūsų aplinkoje, kur yra artimiausia perspėjimo sirena, išmoksite nustatyti perspėjimo pranešimų priėmimą savo telefone, sužinosite, kur galima surasti artimiausią priedangą ir kolektyvinės apsaugos statinį, taip pat kaip savo namų rūsyje įrengti saugią patalpą ir susikrauti išvykimo krepšį.

Mokymus ves Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus specialistai. Civilinės saugos mokymų metu bus pateikta dalomoji medžiaga.

Jei patys negalite dalyvauti organizuojamuose civilinės saugos mokymuose, kviečiame į juos deleguoti kitą aktyvų savo bendruomenės narį.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-30 16:26:05
Pastebėjai problemą? Pranešk!