Meno ugdymo ir muzikos pedagogai kviečiami dalyvauti Visagine vyksiančioje mokslinėje konferencijoje

2023-11-27

MENO UGDYMO IR MUZIKOS PEDAGOGAI KVIEČIAMI DALYVAUTI MOKSLINĖJE KONFERENCIJOJE „VAIKŲ IR JAUNIMO PILIETINĖS SAVIMONĖS FORMAVIMAS MUZIKOS PAGALBA“

Referentais gali būti Lietuvos muzikos, meno mokyklų mokiniai ir pedagogai, aukštųjų ir specialiųjų vidurinių muzikos įstaigų studentai, mokiniai ir studentai iš užsienio. 

Konferencijos laikas: 2024 m. kovo 8-9 d.

Konferencija vyks adresu: Festivalio 3 A, Visagine ir VKC Vilties 5, Visagine. Konferencija bus transliuojama Visagino kūrybos ir menų akademijos internetine svetainėje https://vkma.lt/

Referentai turės pristatyti savo šalies, savo tautos kultūrinį paveldą, tam bus skirta apie 10-15 min. Tai gali būti jų tautos muzikos, choreografijos, literatūros ir folkloro kūrinių pavyzdžiai. Konferencija vyks Tarptautinio Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų konkurso metu. Jos metu kartu su užsienio dalyviais Utenos regiono mokyklų pedagogai, neformaliojo ugdymo pedagogai, Visagino miesto bendruomenių aktyvistai ir svečiai iš kitų Lietuvos miestų skaitys pranešimus apie dėstymo ypatumus bendruomenėje, kur pagrindinė kalba nėra valstybės kalba, papasakos, kaip skatinti pilietiškumo jausmą, išsaugant ryšį su savo kultūrine kilme, kaip perduodama meilė savo šaliai per kultūrą, gerbiant ir apsaugant tautinių mažumų kultūrinę įvairovę.

Kiekvienas pristatymas bus sudarytas iš dviejų dalių: teorijos ir praktikos.  Teorija – mokslinis pranešimas. Praktika – pranešėjo mokinys ar mokiniai,  mokytojai,  kurie atliks muzikinį kūrinį ir pasakos apie savo šalį (laisva forma, tai gali būti pristatymas, šokis, muzikos kūrinys, prezentacija, vaizdo medžiaga ir t. t.).

Paraiškas dėl dalyvavimo konferencijoje galima pateikti laišku konferencijos koordinatorei Viktorijai Ksenofontovai adresu: [email protected] iki 2023 m. vasario 1 d.

Referento anketą rasite svetainėje: https://arteduc.eu/

Išsamesnė informacija apie festivalį ir konferenciją svetainėje: https://arteduc.eu/

Paskutinis atnaujinimas: 2023-11-27 10:12:02
Pastebėjai problemą? Pranešk!